تبلیغات

عکس های محرمانه سازمان سیا از بشقاب پرندها منتشر شد

ساعت24-سازمان سیا اسناد و تصاویری را که سال ها محرمانه بوده منتشر کرد. این تصاویر از اشیاء پرنده فضایی است که احتمال دارد مربوط به موجودات فضایی و ناشناس بوده باشد.

این مدارک حدود شصت سال بود که در طبقه بندی محرمانه نگاهداری می شد اما گزارش ها و شایعات زیادی رد مورد آن ها بود.حتی برخی فیلم های سینمایی و هالیودی براساس این شایعات و اسناد تولید شد اما تا کنون انتشار آن ها به تاخیر افتاده بود.با انتشار این اسناد در مورد اشیاء پرنده ناشناس (UFO) اما معمای آن همچنان لاینحل مانده و معلوم نیست که این تصاویر و گزارش ها مستند به واقعیت های قابل تایید است یا خیر .

سازمان اطلاعات و امنیت مرکزی آمریکا (سیا)تا پیش از این به دو دلیل متفاوت متهم می شد که به عمد اسناد مربوط به اشیاء پرنده ناشناس را مخفی می کند.یکی به دلیل اینکه این سازمان تلاش می کند برخی آزمایش های محرمانه آمریکا را که شاهدان به عنوان اشیاء پرنده مشاهده می کنند مخفی کند و دوم اینکه احتمال داده می شد که آمریکا شواهد قابل توجهی از انسان های فضایی به دست آورده اما مخفی می کند.با انتشار این اسناد این تخمین های و تئوری های توطئه نیز تاحدی رفع می شود.هرچند که می توان انتشار این اسناد را نیز به نحوی با هردو این موادر مرتبط دانست و انتشار آن ها را برای انحراف افکار عمومی تصور کرد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار