تبلیغات

هر کارتن آناناس چند؟

هر کارتن آناناس چند؟

مهر/ رئيس اتحاديه ميوه و سبزي نرخ جديد انواع ميوه و صيفي‌جات را در بازار اعلام کرد و گفت: بازار ميوه طي روزهاي اخير، از ثبات نسبي برخوردار بوده است.

سيد سين مهاجران ضمن اعلام نرخ جديد انواع ميوه و صيفي‌جات در بازار، اظهار داشت: بازار ميوه طي روزهاي اخير، از ثبات نسبي برخوردار بوده و تغييرات قيمتي چشمگيري در اين حوزه رخ نداده است.

وي با بيان اينکه در حال حاضر قيمت هر کيلوگرم پرتقال شمال بين ۴۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان است، اضافه کرد: هر کيلوگرم پرتقال کوهستان جنوب ۸۵۰۰ تومان، پرتقال رسمي جنوب ۲۵۰۰ تومان، گريپ‌فروت توسرخ بين ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان و ليموشيرين بين ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان به مشتريان عرضه مي‌شود.

رئيس اتحاديه ميوه و سبزي افزود: همچنين در حال حاضر، نرخ هرکيلوگرم موز بين ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان، خيار بوته‌اي و گلخانه‌اي بين ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان، گوجه‌فرنگي بين ۴۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان، سيب‌زميني و پياز بين ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان و سيب درختي قرمز بين ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان است.

مهاجران ادامه داد: قيمت سيب سفيد هم، بين ۲۰۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان، هر کارتن آناناس ۱۱۰ هزارتومان، هر کيلوگرم ازگيل بين ۶۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان، خرمالو ۶۰۰۰ تومان، خرمالوي شمال بين ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تومان و کيوي بين ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان است.

وي نرخ هر کيلوگرم توت‌فرنگي را هم، بين ۸۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان اعلام کرد.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.