تبلیغات

درخواست منصوریان از جباری

به گزارش افکارنیوز،

علیرضا منصوریان در همین خصوص به سایت باشگاه استقلال گفت: چند روز قبل که آقای علی جباری و تعداد دیگری از عزیزان پیشکسوت استقلال میهمان من بودند، از آنها درخواست کردم افتخار داده و فرصتی مهیا کنند و به تمرین استقلال تشریف بیاورند.

سرمربی استقلال افزود: بازیکنان استقلال باید بدانند چه پیراهنی به تن دارند و چه بازیکنان بزرگی در استقلال حضور داشته اند. آنها وارث پیراهنی هستند که سالها برتن بزرگان فوتبال ایران بوده و وظیفه دارند با جان و دل برای حفظ حرمت این پیراهن بکوشند. بدون تردید حضور آقای جباری و سایر پیشکسوتان محترم و افتخار آفرین در تمرین استقلال، باعث افزایش روحیه بازیکنان و نزدیکی بیشتر آنها با پیشکسوتان خواهد شد. می‌خواهم شرایطی مهیا کنم تا هر از گاهی تعدادی از پیشکسوتان محترم استقلال از نسلهای مختلف، به تمرین تشریف بیاورند و حمایت و راهنمایی خود را از استقلال دریغ نکنند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.