تبلیغات

مرگ 24 نفر در واژگونی قایق مهاجران

قایق مهاجران در سواحل «ساموس» یونان غرق شد و ۲۴ نفر از سرنشینان این قایق جان خود را از دست دادند و ۱۰ نفر نیز نجات پیدا کردند.

خبرگزاری فارس: گارد ساحلی یونان از غرق شدن قایق مهاجران در ساحل «ساموس» و کشته شدن 24 نفر از سرنشینان آن خبر داد.

شبکه «اسکای‌نیوز» گزارش کرد، مقامات یونانی اعلام کردند که پنج نفر از 10 بازمانده این حادثه در حالی پیدا شدند که به یک تکه چوب چسبیده بودند.

طبق گفته گارد ساحلی یونان، پیش از این تعداد رخداد 18 نفر اعلام شده است و هفت جسد در امتداد ساحلی در شرق دریای اژه پیدا شدند.

گزارش‌ها حکایت از آن دارد که 9 کودک، چهار دختر و پنج پسر، در بین قربانیان این حادثه هستند و باقی قربانیان را زنان و مردان بزرگسال تشکیل می‌دهند. 10 نفر نیز نجات یافته‌اند.

حادثه غرق شدن کشتی مهاجران، دومین حادثه در ظرف دو روز اخیر است. یک قایق دیگر در امتداد جزیره «کوز» در روز چهارشنبه (دیروز) غرق شد.

یونان، دروازه اصلی برای مهاجران و پناهندگان به سوی اروپا است. یونان هزاران مایل خط ساحلی دارد و نزدیک‌ترین همسایه ترکیه از جایی است که مهاجران و آوارگان و پناهندگان از آنجا رهسپار می‌شوند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار