تبلیغات

نظر پليس راهور درباره فعاليت آژانس‌هاي موبايلي

نظر پليس راهور درباره فعاليت آژانس‌هاي موبايلي

ايسنا/ رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي توضيحاتي را درباره فعاليت آژانس هاي موبايلي ارائه کرد.

سردار تقي مهري درباره فعاليت آژانس هاي موبايلي اظهارکرد: اين آژانس ها مجوز نگرفته اند و بايد در ساماندهي که توسط شهرداري ها و وزارت کشور صورت مي گيرد تحت عنوان شرکت هاي حمل و نقل بار يا مسافر مجوز بگيرند.
وي درباره اينکه آيا بايد مجوزي هم از سوي پليس راهنمايي و رانندگي براي فعاليت اين شرکت ها صادر شود يا خير نيز گفت: نيازي به دريافت مجوز فعاليت از سوي پليس راهور وجود ندارد.
رييس پليس راهنمايي و رانندگي نيروي انتطامي درباره اينکه آيا فعاليت آژانس هاي موبايلي در کاهش حجم ترافيک و آلودگي هوا موثر است يا خير نيز به ايسنا گفت: فعاليت اين آژانس ها مي تواند در اين زمينه نيز موثر باشد اما همانطور که گفتم حتما بايد مجوز هاي مربوطه را اخذ کنند.

به گزارش ايسنا، بيش از يک سال است که دو نرم افزار تلفن همراه تحت عنوان «اسنپ» و «تپسي» براي حمل و نقل مسافر درون شهري فعاليت مي کنند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.