تبلیغات

شلیک موشک کروز نور از عرشه ناوشکن البرز

به گزارش افکارخبر،

امیردریادار موسوی سخنگوی رزمایش دریایی ولایت 94 امروز و پس از شلیک چند فروند موشک کروز دریایی نور از سواحل مکاران و همچنین از روی عرشه ناو البرز، گفت: یگان‌های شناور سطحی نیروی دریایی ارتش امروز به صورت همزمان با پرتاب موشک‌های سطح به سطح کروز نور اقدام به انهدام اهداف از پیش تعیین شده کرده و با موافقیت این ماموریت را به انجام رساند.

وی افزود: همچنین سومین روز از مرحله نمایش قدرت رزمایش بزرگ دریایی ولایت 94 موشک‌های نور که اخیرا پس از ارتقاع دقت و برد به این نیرو تحویل شده است از ساحل به سطح اهداف از پیش تعیین شده پرتاب و با موفقیت به هدف‌ها اصابت کردند. 

سخنگوی رزمایش دریایی ولایت 94 تصریح کرد: یگان‌های شناور نیروی دریایی ارتش که در منطقه عمومی رزمایش مستقر شده‌اند به منظور انحدام اهداف سطحی و هوایی دشمن در این روز از رزمایش اقدام به تیراندازی با توپ‌ها و سلاح‌های ضد هوایی موجود در این یگان‌ها کردند.

به گزارش تسنیم سخنگوی رزمایش ولایت 94 همچنین از پرتاب موشک‌های دوش‌پرتاب میثاق خبر داد و گفت: علی‌رغم اقدامات الکترونیکی دشمن علیه سامانه‌های موشکی نیروی دریایی ارتش  هیچ خللی در پرتاب موشک‌های پیش‌بینی شده وارد نیامده و تمامی این پرتاب‌ها به صورت کاملا موفقیت‌آمیز انجام شد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار