تبلیغات

دستگيري 4 مجرم اينترنتي با 2.5 ميليارد تومان وجه نقد و خودروهاي لوکس

دستگيري 4 مجرم اينترنتي با 2.5 ميليارد تومان وجه نقد و خودروهاي لوکس

باشگاه خبرنگاران/ پليس فتا توانست با شناسايي و دستگيري چهار مجرم اينترنتي، بيش از 2.5 ميليارد تومان وجه نقد و خودروهاي لوکس به دست آورد.

سرهنگ جعفر کردلو، معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان زنجان گفت: کارشناسان پليس فتا فرماندهي انتظامي استان زنجان طي رصد و گشت زني هاي مستمر موفق به شناسايي و دستگيري يک باند چهار نفره جرايم اينترنتي شدند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان زنجان تصريح کرد: از متهمان بيش از يک ميليارد تومان وجه نقد و پنج دستگاه خودرو لوکس و مدل بالا که از اين طريق کسب کرده بودند، کشف شد.

وي گفت: متهمان از طريق ايجاد درگاه بانکي، مرتکب جرايم اينترنتي شده و توانسته بودند بيش از 2 ميليارد و 500 ميليون تومان به صورت غير قانوني کسب کنند.

کردلو با بيان اينکه سرور وبگاه متهمان در خارج از کشور قرار دارد، تصريح کرد: امروزه شاهد افزايش روز به روز قربانيان جرايم اينترنتي هستيم و افراد زيادي دارايي خود را از اين طريق از دست مي دهند .

وي بيان داشت: مجرمان در عصر کنوني فضاي ارتکاب جرم را از فضاي واقعي به فضاي مجازي سوق داده اند و تمامي اهداف و اقدامات پليس فتا، فراهم ساختن بستر مناسب و ايجاد امنيت در فضاي مجازي است.

کردلو به شهروندان توصيه کرد: در فضاي مجازي فريب افراد شياد را نخورده و به سايت هاي غير قانوني و غير مجاز اطمينان نکنند.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.