تبلیغات

خلعتبري و سوداي گلزني به پرسپوليس

خلعتبري و سوداي گلزني به پرسپوليس

ورزش 3/ مهاجم تازه وارد سايپا روز سختي در استاديوم آزادي برابر پرسپوليس خواهد داشت.
محمدرضا خلعتبري که يکي از بازيکنان جنجالي حاضر در ترکيب پرسپوليس بود، امروز برابر تيم سابق خود قرار خواهد گرفت. خلعتبري که از زمان گلزني با پيراهن ابومسلم به پرسپوليس معروف شده بود در نهايت در انتقالي جنجالي و پر حرف و حديث که چندي پيش نيز شايعه جريمه مالي پرسپوليس بابت آن به گوش مي رسيد، پيراهن اين تيم را بر تن کرد.
با اين حال بعد از ترک پرسپوليس او با پيراهن سپاهان موفق به گلزني به سرخپوشان شد که شادي اش موجب ناراحتي هواداران اين تيم شد. اين مساله اتفاقاتي را در ادامه در پي داشت که موجب واکنش خلعتبري نيز شد و او اعلام کرد پيراهن هر تيمي که بر تن داشته باشد را به آن تعصب دارد و بعد از گلزني شادي مي کند. او اکنون با پيراهن سايپا برابر پرسپوليس قرار خواهد گرفت و انتظار مي رود با توجه به پرستاره تر شدن پرسپوليس و همچنين برگزاري بازي در روز تعطيل طرفداران زيادي در استاديوم حاضر شوند و بايد ديد در صورت گلزني احتمالي بار ديگر با شادي جنجالي اش خبرساز خواهد شد يا خير.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.