تبلیغات

گروه کُر آوازي تهران برنامه ويژه دارد

گروه کُر آوازي تهران برنامه ويژه دارد

مهر/ سرپرست گروه کُر آوازي تهران جزييات تازه ترين کنسرت گروه در اولين روز از برگزاري سي و دومين جشنواره موسيقي فجر را تشريح کرد.
ميلاد عمرانلو با اشاره به برنامه هاي اين گروه موسيقايي در اولين روز از برگزاري سي و دومين جشنواره موسيقي فجر بيان کرد: طبق برنامه ريزي هاي انجام گرفته در بخش اول کنسرت آثار کرال آهنگسازان معاصر ايران از جمله احمد پژمان، امين هنرمند و آهنگسازان معاصر جهان که هم اکنون در اروپا و آمريکا زندگي مي کنند براي مخاطبان ارائه مي شود. در قسمت دوم کنسرت نيز ضمن اجراي چند قطعه محلي ايراني آثاري از موسيقي غرب در استايل جَز اجرا مي شود که فکر مي کنم مي تواند به عنوان يکي از برنامه هاي ويژه گروه کر آوازي تهران مورد توجه مخاطبان قرار گيرد.

وي ادامه داد: با توجه به رحلت آيت الله هاشمي رفسنجاني و جابه جايي هايي که در برخي از برنامه هاي جشنواره اتفاق افتاد به طور حتم موضوع چک صداي گروه ها نيز تغيير پيدا مي کند که اميدوارم در اين زمينه با مشکل خاصي روبه رو نشويم اما قطعا تلاش گروه اجرايي جشنواره اين است که بهترين برنامه ها به مخاطب ارائه شود.

عمرانلو در پاسخ به اين پرسش که آيا در اين کنسرت از خواننده استفاده خواهيد کرد يا خير؟ توضيح داد: صحبت هايي براي حضور وحيد تاج به عنوان خواننده شده بود اما با توجه به قوانين جشنواره که اعلام کردند هر خواننده فقط بايد در يک اجرا حضور داشته باشد بنابراين ما هم نمي توانيم از حضور وحيد تاج به عنوان خواننده استفاده کنيم چون او در ايام برگزاري جشنواره با گروه «خنياگران مهر» نيز کنسرتي را برگزار خواهد کرد.

سرپرست گروه کر آوازي تهران با بيان اينکه به لحاظ قرارداد مالي مشکل خاصي با ستاد برگزاري جشنواره ندارند از برنامه ريزي براي برگزاري کنسرت اين مجموعه موسيقايي بعد از ايام برگزاري جشنواره موسيقي فجر خبر داد و افزود: پس از پايان جشنواره اين احتمال وجود دارد تا قبل از ايام فاطميه کنسرتي را در تبريز برگزار کنيم ضمن اينکه برنامه ريزي هايي نيز براي برگزاري کنسرت در تالار رودکي تهران وجود دارد که به محض قطعي شدن درباره آن اطلاع رساني مي کنيم.

گروه کُر آوازي تهران به سرپرستي ميلاد عمرانلو ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه ۲۴ دي ماه در تالار رودکي تهران کنسرت خود را در چارچوب برگزاري سي و دومين جشنواره موسيقي فجر برگزار مي کند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.