تبلیغات

پيام پانيونيوس بعد از جدايي کريم/ مرسي ديوانه؛ به اميد ديدار مجدد

پيام پانيونيوس بعد از جدايي کريم/ مرسي ديوانه؛ به اميد ديدار مجدد

کاپ/ پيج هواداري باشگاه پانيونيوس پس از جدايي انصاري فرد پيام جالبي را صادر کرد.
کريم انصاري فرد با قراردادي سه و نيم ساله راهي تيم المپياکوس يونان شد. پيج طرفداري پانيونيوس با انتشار پيامي از کريم انصاري فرد و باشگاه پانيونيوس بابت اين انتقال تشکر کرد:
کريم انصاري فرد امروز به المپياکوس بله را گفت و همه ما را در شوک فرو برد. از ديروز مشخص بود که خبرهاي در راه است. حالا با اين انتقال 400 هزار يورو نصيب باشگاه پانيونيوس شد و يک پول بزرگ در اين وضع اقتصاذي نه چندان خوب نصيب ما شد.
کريم هم با اين قرارداد طولاني مدت، ماهانه 65 هزار يورو دريافت خواهد کرد و مديربرنامه هاي او هم 200 هزار يورو پول گيرش آمد.
به نظر مي رسد انصاري فرد در تيم جديد مهاجم سوم باشد و شايد در فصل آينده به گزينه اول اين تيم تبديل شود. مي خواهيم همينجا از کريم بابت بازي هاي خوب و گل هاي فوق العاده اش تشکر کنيم و اميدواريم که دوباره اين ديوانه به جمع ما برگردد.
در نهايت از باشگاه هم بابت اين ترانسفر به موقع و هندل کردن فوق العاده اين انتقال قدرداني مي کنيم.منبع: کاپ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.