تبلیغات

پزشکيان: هيچ کس نمي تواند جاي هاشمي را در مجمع بگيرد

پزشکيان: هيچ کس نمي تواند جاي هاشمي را در مجمع بگيرد

برنا/ نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: همانگونه که رهبري انقلاب فرمودند "هيچکس براي من هاشمي نمي شود"، هيچ کس نمي تواند جاي هاشمي رفسنجاني را در مجمع بگيرد و هيچ مشابهي نخواهد داشت.

مسعود پزشکيان نايب رييس مجلس شوراي اسلامي در خصوص شخصيت آيت الله هاشمي رفسنجاني گفت: هر کسي ايران و انقلاب را مي شناسد آيت الله هاشمي رفسنجاني را هم مي شناسد و نقش ايشان در انقلاب و پس از آن نقشي تاثيرگذار و بي بديل بوده است.

پزشکيان با اشاره به رابطه نزديک آيت الله هاشمي رفسنجاني با امام خميني (ره) اظهار داشت: حضرت امام(ره) در هر برهه اي که مشکلاتي به وجود مي آمد به راهکارهاي آيت الله هاشمي اعتماد داشتند و با توجه به تيزهوشي‌ها و تيزبيني‌ها و زکاوتي که داشت مي توانست مشکلات را تا حدود زيادي حل و فصل کند و واقعا رفسنجاني يک انسان استثنايي بود.

وي در پاسخ به اين سوال که چقدر خلأ وجود ايشان احساس خواهد شد گفت: برخي افراد تنها حضورشان تاثير‌گذار نيست و حتي رفتنشان هم بسياري از موضوعات را روشن مي کند و خيلي از افراد را رسوا مي کند چيزي که از اين به بعد بايد منتظر آن باشيم.

پزشکيان ادامه داد: آن افرادي که در زمان حيات آيت الله هاشمي رفسنجاني صحبت‌هاي ناروايي را مطرح مي کردند امروز در صدا و سيما و... حرف هاي ديگري مي زنند چون خودشان مي دانند و مي دانستند که آنچه مي گويند صحت ندارد.

نايب رييس مجلس افزود: آقاي هاشمي رفسنجاني فردي بود که همه وجودش را وقف انقلاب کرد و سکوت و کوتاه آمدنش فقط براي انقلاب بود و اگر مي خواست براي خود کار کند توانايي هاي بسياري داشت اما انقلاب را هيچگاه با هيچ چيز معامله نکرد و از کنار ناملايمات گذشت.

نماينده مردم تبريز در مجلس با اشاره به رد صلاحيت آيت الله هاشمي رفسنجاني در زمان ثبت نام رياست جمهوري اظهار داشت: سال 92 او را براي پست رياست جمهوري رد صلاحيت کردند اما او بدون هيچ اعتراضي از قانون تمکين مي کند اما چند وقت بعد با يک حرف تاثير خود را برنتيجه مي گذارد.

وي تاکيد کرد: آيت الله رفسنجاني فردي استثنايي بود که در زمان حيات تاثير بسياري داشت و بعد از رحلت او نيز باز تاثيرگذار خواهد بود.

پزشکيان در پاسخ به اين سوال که آينده اصلاحات چه خواهد شد گفت: اصلاحات يک منش و يک راه است که چنانچه افراد گام درست در مسير اصلاحي داشته باشند اين مسير مسدود نخواهد شد.

وي در مورد احتمال گزينه بعدي براي مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: هيچ ارزيابي براي گزينه بعدي ندارم و انتخاب آن برعهده مقام معظم رهبري است اما مطمئنم همانگونه که رهبري انقلاب فرمودند "هيچکس براي من هاشمي نمي شود"، هيچ کسي نمي تواند جاي هاشمي رفسنجاني را در مجمع بگيرد و هيچ مشابهي نخواهد داشت.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: برنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.