تبلیغات

انتقال بزرگ، مزد صبر و سکوت کریم

کد خبر: ۴۶۰۲۵۹

۱۵۴۵  بازدید

انتقال کریم انصاری فرد به بزرگترین باشگاه یونان، المپیاکوس که نامش در سراسر قاره اروپا، بلند آوازه است، اتفاق بزرگی است. شاید مهم ترین نقل و انتقال همه این سالها.

ورزش سه: سال ها پس از آنکه با  لژیونر شدن علی کریمی ها و علی دایی ها، احساسات هواداران فوتبال در ایران به وجد آمد حالا یک باشگاه بزرگ طالب یک بازیکن ایرانی شده، تیمی که اخبارش نه فقط در یونان بلکه در اکثر شبکه های خبری فوتبال در اروپا با دقت و وسواس پیگیری می شود.

در دورانی که دیگر نام ایرانی ها در لیست خرید تقریبا هیچ باشگاه اروپایی دیده نمی شود، کریم پاداش استمرار و تلاش خود را می گیرد. او ستاره ای است که با وجود بازی در یکی از دو باشگاه بزرگ تهران، محبوبیت و معروفیت را به کناری می گذارد و برای رسیدن به سطح فوتبال اروپا، راه سخت را در پیش می گیرد. تابستان همین امسال که با او هم صحبت شده بودم، اصرار می کرد قطعا روزی به یک باشگاه بزرگ تر خواهد پیوست. استدلالش هم این بود که باشگاه های اروپایی به دلیل حق جذب تنها سه بازیکن غیر اروپایی، بیشترسراغ بازیکنان برزیلی و آفریقایی می روند و ایرانی ها در این لیست بلند بالا تقریبا هیچ شانسی ندارند.

مهدی طارمی در این باره مثال واضحی است. بازیکنی که با وجود یک قرارداد خوب و شرایط ایده آل برای پیشرفت در فوتبال ترکیه، کم شدن فالورهای اینستاگرام خود را در اولویت قرار داد و برای فرار از زحمت و تلاش به فوتبال ایران برگشت. فالورهای اینستاگرام کریم انصاری فرد اما به گرد پای فالورهای مهدی طارمی نمی رسد، اما همین حالا اگر نام کریم را در اینترنت سرچ کنید، حتما متوجه خواهید شد، دنیا بیش از آنچه تصورش را بکنید به نام کریم است! ستاره ای که مهم ترین ترانسفر دهه ۹۰ فوتبال ایران بدون شک فعلا به نام اوست.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.