تبلیغات

تسليمي: سيمرغ بلورين برايم هيچ اهميتي ندارد

تسليمي: سيمرغ بلورين برايم هيچ اهميتي ندارد

ميزان/ بازيگر سريال همسايه ها گفت: براي من سيمرغ و جوايز اهميتي ندارند. در سني هم نيستم که بگويم آرزويي در سر دارم. براي من رضايت مردم مهم است. همينکه که محبوب مردم باشم براي من کافي است.

شهين تسليمي بازيگر سينما و تلويزيون در خصوص ايفاي نقش در سريال پنچري گفت: نقش من در سريال پنچري با "دردسرهاي عظيم" متفاوت است. در سريال "دردسرهاي عظيم" نقش صاحبخانه اي را بازي مي کردم که از لحاظ مالي در تنگنا بود اما در اين مجموعه نقش زني مقتدر و جدي را ايفا مي کنم.

وي از بازي جدي در سريالي کمدي خبر داد و افزود: "پنجري" سريالي با فضايي کمدي است اما با اين وجود من در نقشي جدي ظاهر شده ام که گاهي اوقات وجهي کمدي به خود مي گيرد. در اين سريال نقشي با نام "دلبر" را بازي مي کنم و بازيگر روبروي من آقاي نيکخواه هستند.

بازيگر فيلم "پرويز، شهدخت و ديگران" از جذابيت همکاري با مهران مهام گفت و ادامه داد: مهران مهام براي من از درجه و مقام بالايي برخوردار است و هنگامي که از سوي وي دعوت مي شوم قرارداد را سفيد امضا مي کنم. مهام تهيه کننده اي بسيار متعهد است که به همه ابعاد سريال اهميت داده و سطح کيفي اثر برايش از همه چيز مهم تر است.

وي نبود فيلمنامه خوب را دليل اصلي افت آثار کمدي خواند و تصريح کرد: از نظر من افول سطح کيفي آثار کمدي و طنز را بايد در فيلمنامه هاي ضعيف دانست. هر چند هم گروه قوي باشد اگر فيلمنامه خوب نباشد نتيجه خوبي به بار نمي آورد.

بازيگر سريال دردسر هاي عظيم با ابراز گلايه از حضور کمرنگ خود در سريال همسايه ها گفت: فعلاً سريال همسايه ها را روي آنتن دارم و متاسفانه در اين سريال نقشي بسيار کمرنگ را ايفا کرده ام. براي اين کار اصلاً فيلمنامه اي به ما داده نشد و من و آقاي سمسارزاده به عنوان پدر و مادر نقش هاي اصلي در اين يک ماه فقط چند ثانيه اي از جلوي دوربين رد مي شويم.

وي با اشاره به آثار سينمايي خود اذعان کرد: امسال در فيلم هاي "عشق نيکان"، "پل خواب" به ايفاي نقش پرداخته ام که هر دو براي فجر آماده مي شدند. بايد ديد کداميک از انها براي فجر ارسال و قبول مي شوند. به همين دليل نمي توانم از حضور قطعي خود در فجر امسال چيزي بگويم.

تسليمي دغدغه اصلي خود را رضايت مردم خواند و خاطرنشان کرد: براي من سيمرغ و جوايز اهميتي ندارند. در سني هم نيستم که بگويم آرزويي در سر دارم. براي من رضايت مردم مهم است. همينکه که محبوب مردم باشم براي من کافي است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.