تبلیغات

مهارت زندگي/ تغيير را از خودتان شروع کنيد

مهارت زندگي/ تغيير را از خودتان شروع کنيد

دانا/ بهترين روش براي تغيير رفتارهمسرتان اين است که ابتدا از خود شروع کنيد و رفتار صحيح را به او بياموزيد.
شيوا وکيلي روانشناس و مشاور اظهار داشت: يکي از دغدغه‌هاي زوجين در سال هاي اوليه ازدواج، سعي در تغيير رفتار طرف مقابل است که در بيشتر موارد با شکست مواجه شده و زمينه ساز بروز اختلافات و درگيري‌ها مي شود.
وي در ادامه افزود: بسياري از جوانان هنگام آغاز زندگي مشترک با خيال تغيير رفتار طرف مقابل خود اقدام به ازدواج مي کنند، که بايد در نظر داشته باشند که گاهي رفتاري از همسر خود تغيير آن را دارند، به هيچ وجه منطقي و قابل انجام نيست.
وکيلي تصريح کرد: زوج هاي جوان بايد بدانند که نيازي به گفتن اين جمله که فلان رفتار تو بد است و بايد تغييرش بدهيد ، به همسر خود نيست بلکه بهترين روش براي اصلاح رفتارهاي نادرست وي، زماني است که او رفتار صحيح شما و تاثيرات مثبت آن را مشاهده کند و در اين شرايط طرف مقابل سعي در تغيير رفتار خويش مي کند.
اين روانشناس در پايان اضافه کرد: هرگز با همسر خود براي تغيير رفتارش جر و بحث نکنيد و از گفتن جملاتي نظير من خوب هستم و تو بد يا تو را اين گونه دوست ندارم، به او بپرهيزيد همچنين از گوشه و کنايه زدن يا تحقير و سرزنش وي خصوصا در جمع دوستان و آشنايان دوري کنيد زيرا باعث ايجاد تنش در روابط شما و بروز پرخاشگري همسرتان مي‌شود.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: دانا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.