تبلیغات

خاطره قلعه‌نويي از ديدار با آيت الله هاشمي

خاطره قلعه‌نويي از ديدار با آيت الله هاشمي

تابناک/ سرمربي سابق تيم ملي ايران درباره ديدار خود در سال هاي قبل با آيت الله هاشمي گفت:آن روز يادم است که شرايط امروز ورزش و فوتبال را پيش بيني کرده بودم. دو بار ديگر هم ملاقات داشتيم به نظر من ايشان يک سياستمدار بزرگ و يک انسان خوددار بود.

بعد از درگذشت علي اکبر هاشمي رفسنجاني عکسي از امير قلعه‌نويي و علي پروين در کنار آن مرحوم منتشر شد.
قلعه‌نويي در خصوص خاطره‌اش با آن محوم مي‌گويد: يک بار 10، 11 سال پيش خدمت ايشان رسيديم و آن روز با دقت به حرف هاي مان گوش دادند. شايد فيلمش هم باشد آن روز يادم است که شرايط امروز ورزش و فوتبال را پيش بيني کرده بودم. دو بار ديگر هم ملاقات داشتيم به نظر من ايشان يک سياستمدار بزرگ و يک انسان خوددار بود. خيلي مسايل را به خاطر منافع و مصلحت مملکت در دل خودش نگه داشت. من از برنامه آقاي رشيدپور تشکر مي کنم زيرا پسر آقاي هاشمي در آن برنامه حضور يافته بود و درباره وصيت نامه ايشان صحبت مي کرد.
جالب است که عنوان شد دارايي ايشان بعد از انقلاب افزايش پيدا نکرده است. به نظر من ما بايد براي انسان ها وقتي زنده هستند ارزش گذاري کنيم. يادم است روزي که خدمت ايشان بوديم آقاي فائقي هم حضور داشتند و شاهد گفت وگويمان بودند. بار ديگر تسليت مي گويم و اميدوارم درگذشت ايشان نقطه اي باشد تا از اين به بعد براي انسان ها وقتي که زنده هستند ارزشگذاري کنيم.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تابناک

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.