تبلیغات

مهاجری: سپاهان با زرنگی به ما گل زد

کد خبر: ۴۶۰۲۹۲

۴۲۴  بازدید

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: بازی مقابل سپاهان را به دو بخش تقسیم کرده بودیم.

خبرگزاری تسنیم: رضا مهاجری پس ار تساوی تیمش مقابل سپاهان اصفهان گفت: بازی مقابل سپاهان را به دو بخش تقسیم کرده بودیم. در بخش اول تفکر ما به این صورت بود که به گونه‌ای بازی کنیم که راه‌های نفوذ سپاهان را ببریم. در بخش اول تفکر ما به این صورت بود که به گونه‌ای بازی کنیم که راه‌های نفوذ سپاهان را ببریم.

وی ادامه داد: سپاهان نشان داده که در دیدارهای خارج از خانه بهتر نتیجه می‌گیرد و آخرین نمونه آن هم برد تراکتورسازی که در تبریز بود. ما در این بخش خوب عمل کردیم و راه‌های رسیدن به گل این تیم را بستیم و توانستیم به گل هم برسیم اما متاسفانه در ادامه تمرکز لازم را نداشتیم و گل تساوی را دریافت کردیم.

سرمربی پدیده مشهد تصریح کرد: سپاهان از تک موقعیت خود با زرنگی و موقعیت‌شناسی خود به گل تساوی دست یافت. ما باید روی نقاط ضعف خود کار کنیم تا وقتی در خانه به گل رسیدیم حداقل گل نخوریم.

مهاجری در خصوص وضعیت داوری گفت: داوری مشکل خاصی نداشت و من به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی پدیده مشهد در خصوص جذب بازیکن جدید عنوان کرد: به دنبال بازیکن باکیفیتی هستم که حداقل از بازیکنان تیم خودم در سطح بالاتری قرار داشته باشد. ما به دنبال بازیکن رفتیم اما این بازیکن با پول بیشتر به تیم‌های دیگر پیوستند. اگر شما کسی را می‌شناسید که از بازیکنان فعلی ما بهتر است و با شرایط مالی تیم ما همخوانی دارد معرفی کنید تا من او را جذب کنم.

وی ادامه داد: باید با بضاعت خودمان به دنبال جذب بازیکن باشیم. وقتی بخواهیم بازیکنی را جذب کنیم که در حد بازیکنان فعلی ما باشند قطعا باعث بی‌انگیزگی بازیکنان خودمان نیز خواهند شد.

مهاجری در خصوص جذب سوبا، بازیکن ارمنستانی گفت: دو بازی این بازیکن را در ارمنستان دیدم و با توجه به توانایی که از خود نشان داد او را جذب کردم. این بازیکن 21 ساله است و ما با او قرارداد بلند مدت بستیم و قطعا در آینده به ما کمک خواهد کرد. اگر در این بازی نیز از او استفاده نکردیم به این دلیل بود که او به تازگی از تعطیلات برگشته بود. قطعا در ادامه فصل او می‌تواند کمک زیادی به ما کند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.