تبلیغات

هنرمندی که در تلگرام مرد، زنده است!

جمال اجلالی با حرکات چشم و ابرو با من صحبت می کند و به صحبت های من واکنش نشان می دهد اما به دلیل استفاده از دارو ها قادر به تکلم نیست.

 هنرمندی مرده

در حالی که در تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی جمال اجلالی ، بازیگر پیشکسوت درگذشته اعلام می شد،  در دنیای واقعی وضعیت جسمانی ایشان رو به بهبود گزارش شده است.

ساعتی پیش همسر جمال اجلالی گفت: از دیشب تا به امروز وضعیت جمسلانی جمال اجلالی رو به بهبودی رفته است.سعیده خلیلی همسر جمال اجلالی در گفت و گو با خبرگزاری میزان درباره وضعیت جسمانی این بازیگر گفت: شب گذشته وقتی به ملاقات همسرم رفتم حال او خوب نبود و عکس العملی از خود نشان نمی داد اما امروز حال او بهتر شده و پزشک وی می گوید اگر به همین شکل پیش برود بهبود پیدا می کند.

وی افزود: جمال اجلالی با حرکات چشم و ابرو با من صحبت می کند و به صحبت های من واکنش نشان می دهد اما به دلیل  استفاده از دارو ها قادر به تکلم نیست.

خلیلی عنوان کرد: به طور کلی حال او خوب است و من از این وضعیت خوشحالم زیرا در جند روز گذشته لحظات سختی بر ما گذشت پزشکان هم گفته اند اگر روند بهبودی او پیشرفت نداشته باشد پسرفت هم نداشته و همین پسرفت نداشتن خود جای امیدواری دارد.

روشن نیست انتشار اخبار کذب که با زندگی افراد در ارتباط است چه زمانی قرار است از شبکه های اجتماعی رخت بربندد و اخلاق در این فضا اولویت یابد.

هنرآنلاین

مطالب مرتبط:

آخرین خبرها از وضعیت جمال اجلالی بازیگر تلویزیون در بیمارستان!

پیشکسوت سینما و تلویزیون به کما رفت

اولین تصاویر از "سریال خط" با بازی آشا محرابی و کامران تفتی به زودی از شبکه سه سیما+ خلاصه داستان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار