تبلیغات

شلیک کروز نصر از یگان‌های شناوری نداجا

به گزارش افکارخبر،

در چهارمین روز از رزمایش دریایی ولایت 94، زیردریایی‌ها و ناوشکن‌های نیروی دریای یارتش با پرتاب انواع اژدر و موشک اقتدار این نیرو را به نمایش گذاشتند.

امیر سیدمحمود موسوی سخنگوی رزمایش در خصوص برنامه‌های چهارمین روز رزمایش دریایی ولایت 94 گفت: انواع زیردریایی‌های کلاس غدیر و کلاس طارق در مرحله پایانی این رزمایش پس از شناسایی و رهگیری اهداف متحرک دشمن با پرتاب اژدرهای پیشرفته و بهینه‌سازی شده نسبت به انحدام آنها اقدام کردند.

وی همچنین از پرتاب انواع اژدرها از ناوشکن جماران و سایر یگان‌های شناور سطحی حاضر در منطقه رزمایش خبر داد، افزود: در این مرحله از رزمایش تعدادی از یگان‌های شناور نیروی دریایی ارتش با پرتاب موشک‌های سطح به سطح نصر اهداف از پیش تعیین شده را با موفقیت منهدم کردند. 

سخنگوی رزمایش دریایی ولایت 94 خاطرنشان کرد: بالگرد AB212 که پیش از به سامانه راکت‌انداز و مسلسل تجهیز شده بود در این مرحله رزمایش با تیراندازی و آتش دقیق اهداف از پیش تعیین شده را منهدم ساخت. 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار