تبلیغات

طوسي: به خاطر حقوق بيانيه نداديم

طوسي: به خاطر حقوق بيانيه نداديم

ايسنا/ رکورددار دوهاي سرعت تيم ملي دووميداني بانوان با ابراز گلايه از ارزش‌ نگذاشتن فدراسيون دووميداني به ورزشکارانش گفت: علت انتشار بيانيه ملي پوشان اين رشته قطع حقوق نيست.
مريم طوسي درباره بيانيه ملي‌پوشان دووميداني در انتقاد به عملکرد مجيد کيهاني، اظهار کرد: ما به خاطر يک سري از مشکلات که وجود داشت تصميم گرفتيم که اعتراض دست جمعي انجام بدهيم و به صورت تکي حرفي نزنيم. اين صحبت‌ها نه فقط مشکلات اين 12 ملي‌پوش بود بلکه خيلي از دووميداني‌کاران ديگر هم اين مشکلات را دارند که اميدوارم رفع شود.
طوسي درباره اين که چرا به اردوي تيم‌ ‌ملي نرفته است گفت‌: من براي اين به اردو نرفتم که در ايران مربي نداشتم و اردوي بدون مربي براي من فايده‌اي ندارد. من نمي‌خواستم بدون مربي باشم و مي‌خواستم تکليفم مشخص شود و به همين خاطر به ترکيه آمدم. تمرينات زمستاني براي دووميداني خيلي مهم است و نبايد اين فرصت را از دست مي‌دادم. حضور من در ترکيه با هزينه شخص بوده است و مي‌خواهم به خاطر عشقي که به دووميداني دارم آن را ادامه بدهم. همه ما در اين سال زحمت کشيده‌ايم و هدف‌مان هم بالا بردن پرچم ايران بوده و اميدوارم حمايت لازم از ما صورت بگيرد. اين که من به ترکيه آمدم دليل اين نيست که مربيان ايراني علم ندارند اتفاقا آن‌ها بدون پول تا الان زحمت زيادي براي من کشيده‌اند و من اصلا جسارتي به آن‌ها نمي‌کنم ولي من نمي‌توانستم جو ايران را تحمل کنم و خيلي اذيت کننده بود و خواستم از اين فضا دور باشم.
دونده سرعت تيم‌ ‌ملي بانوان در پاسخ به اين سوال که آيا علت اعتراض ملي‌پوشان تنها قطع حقوق بوده يا خير گفت‌: تنها مساله حقوق نبود که مي‌گويند يک سري فقط در خانه مي‌خوردند و مي‌خوابيدند اما حقوق مي‌گرفتند. در قانون گذشته هم هرکسي بر اساس ميزان توانايي که داشت حقوق مي‌گرفت و اين حقوق گوشه‌اي از هزينه‌هاي ما را جبران مي‌کرد. ما اصلا ليگ خوبي هم نداريم که درآمدزايي داشته باشيم. براي ما احترام خيلي مهم است و تک تک بچه‌ها به خاطر حرمت‌شکني که صورت گرفته ناراحت هستند. آن چه که به يک ورزشکار انگيزه مي‌دهد احترام گذاشتن به او است اما حرمت‌ها حفظ نشده.
او ادامه‌ داد: برخي از تصميم‌هاي فدراسيون براي ما خيلي عجيب بود. در ماه گذشته تنها کسي که از فدراسيون با من تماس گرفت خانم بهزادي بود که مطمئن هستم از طرف خودشان تماس گرفتند نه فدراسيون. به نظرم براي فدراسيون دووميداني بودن يا نبودن من يا بقيه بچه‌ها اهميتي ندارد و اين خيلي اذيت مي‌کند که بودن يا نبودنت مهم نباشد. اين واقعا بي‌احترامي است و انگيزه از بين مي‌رود اميدوارم ارزش‌ها حفظ شود. من حدود 13 سال است که عضو تيم‌ ‌ملي هستم و خيلي تلاش کردم اما ناراحت مي‌شوم که اين تلاش‌ها ناديده گرفته مي‌شود.
طوسي در پايان درباره اين که فدراسيون اعلام کرده هزينه زيادي براي گرفتن سهميه المپيک مريم طوسي انجام داده است گفت‌: من بعد از آن صحبت‌هايي که صورت گرفت حرف‌هايم را زدم و اعلام کردم که چه اتفاقاتي افتاده است. من بعد از آن خواستم بروم اما به خاطر انگيزه‌اي که مردم و خانواده به من دادند تلاش کردم باز هم شروع کنم. آقاي کيهاني بارها اعلام کردند که حدادي، تفتيان و طوسي هرسه خارج از کشور تمرين مي‌کنند اما اصلا شرايط ما يکي نيست. من با هزينه شخصي خودم کار مي‌کنم اميدوارم اين دو ملي‌پوش هم موفق باشند.منبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.