تبلیغات

مرگبارترين تخلفات جاده‌اي کدامند؟

مرگبارترين تخلفات جاده‌اي کدامند؟

مهر/ رئيس مرکز اجرائيات پليس راهور ناجا، گفت: در طول ٩ ماهه سال جاري، ٥ تخلف در جاده هاي کشور رکورد زده اند و بيشتر از باقي تخلفات توسط پليس راهور به ثبت رسيده اند.

سرهنگ احمد کرمي اسد در پاسخ به اين سئوال که چه تخلفاتي بيشترين فراواني را در معابر برون شهري داشته اند، اظهارداشت: سرعت غيرمجاز، بيشترين فراواني تخلف را در حوزه برون شهري داشته که متاسفانه عامل بسياري از تصادفات مرگبار است. رئيس مرکز اجراييات پليس راهور ناجا با اشاره به اينکه رتبه دوم تخلفات برون شهري مربوط به نقص فني خودروها بوده، افزود: استفاده نکردن از کمربند ايمني هم در رتبه سوم تخلف راننده ها در جاده ها قرار دارد. وي ادامه داد: همراه نداشتن مدارک در رتبه چهارم تخلف هاي برون شهري است و جزو بيشترين تخلفاتي است که در جاده ها ماموران پليس راهور با آنها برخورد کرده اند.

به گفته سرهنگ کرمي اسد، پنجمين تخلف راننده ها در جاده ها «سبقت غيرمجاز» است که بسياري اوقات تصادفات جبران ناپذير را رقم مي زند.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.