تبلیغات

تماشاگرانی که نمی‌شود آنها را محروم کرد

کد خبر: ۴۶۰۶۰۲

۲۵۰  بازدید

تیم خونه به خونه در شرایطی به مصاف مس رفسنجان رفت که برای سومین هفته متوالی در بازی های خانگی از حضور تماشاگر محروم بود!

ورزش سه: تیم خونه به خونه در شرایطی به مصاف مس رفسنجان رفت که برای سومین هفته متوالی در بازی های خانگی از حضور تماشاگر محروم بود! این بازی بدون تماشاگر البته با حضور تماشاگرانی در ساختمان های حاشیه استادیوم شهدای هفتم تیر برگزار شد. تماشاگرانی که بر بام های خانه های اطراف حاضر شده بودند با عطش خاصی بازی را دنبال می کردند و در نهایت با پیروزی 3-1 خونه به خونه شادمان بام خانه های اطراف را ترک کردند.

این دسته از تماشاگران را هیچ وقت نمی توان از دیدن فوتبال منع کرد. از حضور در استادیوم چرا اما از تماشای فوتبال نه.

 تماشاگرانی که نمی‌شود آنها را محروم کرد

تیم خونه به خونه با وجود اینکه تازه پا به حیات گذاشته طرفداران زیادی در بابل دارد و یکی از تیم های پرطرفدار لیگ یک به حساب می آید . حیف که در برخی از بازی های خانگی بعضی از آنها در نشانه اعتراض به داور دست به رفتارهایی می زنند که بعد باید با محرومیت و عدم حضور در استادیوم تاوان پس دهند. هر چند که رفتارهای دور از شان از سوی عده ای قلیل سر می زند  و تاوان آن را باید همه تماشاگران پس دهند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.