تبلیغات

روستوف آزمون را با 7 ميليون يورو نمي‌فروشد

روستوف آزمون را با 7 ميليون يورو نمي‌فروشد

ورزش 3/ با وجود افزايش چشمگير شايعات پيرامون فروش ستاره ايراني باشگاه روستوف يکي از سايت هاي معتبر روسيه در گزارشي تحليلي آخرين وضعيت اين بازيکن در بازار زمستاني را بررسي کرد.
از ماه ها قبل بيشتر رسانه هاي معتبر اروپا از جمله گاردين، ميرور، کيکر و ... به جدايي سردار آزمون از روستوف و حضور در باشگاه هاي معتبر دامن زده و حتي مدعي شدند از بين دو باشگاه ليورپول و دورتموند يکي به عنوان مشتري اصلي مهاجم ملي پوش ايراني در ژانويه سردار را جذب خواهد کرد.
پيرامون اين اتفاق سايت 111novosti در گزارشي تحليلي از بازگشت سردار آزمون به اردوي زمستاني در امارات نوشت:« بعد از اتفاقات فصل قبل که منجر به غيبت ملي پوش ايراني در اردوي امارات شد چون اين کشور به ايراني ها ويزا نمي داد اين بار باشگاه پيش دستي کرد و ويزاي سفر آزمون به ابوظبي را گرفت تا آزمون به جمع شاگردان قربان بردي اف اضافه شود».
اين سايت در ادامه گزارش آورده است:« بازگشت سردار به تمرينات روستوف اين اميدواري را نزد طرفداران رقم زد که مهاجم ايراني همچنان در اردوي تيم باقي خواهد ماند اما واقعيت چيز ديگري است و هر لحظه امکان دارد باشگاه روستوف با يکي از مشتريان اروپايي مهاجم ايراني سر يک ميز نشسته و زير بار فروش آزمون برود اما در اين بين سران باشگاه اميدوارند با رقمي بيشتر از ارزش واقعي سردار که 7 ميليون يورو تخمين زده شده او را به فروش برساندد و بيشتر مشکلات مالي شان را حل کنند».
اين در حالي است که ساير رسانه هاي روسيه هم در گزارش و مصاحبه هايي با مسئولان باشگاه روستوف ادعا مي کنند پرونده فروش ملي پوش ايراني هنوز باز است و باشگاه روس در انتظار دريافت پيشنهادات بهتر براي سردارآزمون است چون اين بازيکن قابليت تبديل شدن به گران قيمت ترين بازيکن تاريخ باشگاه روستوف در بازارهاي بين المللي را دارا است.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.