تبلیغات

روباهی که خود شکار سرما شد+ تصاویر

پیشتر نیز یک گوزن و یک خرس وحشی به سرنوشت این روباه دچار شده بودند.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تصاویری که به تازگی منتشر شده است سرنوشت  یک روباه بدشانس بعد از سقوط به رودخانه ای در اروپا را نشان می دهد. این تصاویر که توسط یک شکارچی تهیه شده این روباه را نشان می دهد که  4 روز پیش بعد از سقوط در رودخانه "دانووب" آلمان به طرز عجیبی یخ زده است. " فرانس استحله"  کسی که این عکس ها را تهیه نموده است در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها گفت: " این تصاویر را در 2 ژانویه از رودخانه یخی تهیه کردم. این روباه را در یک قالب یخ در جلوی هتل خودم قرار دادم تا به سایرین هشدار دهم که رودخانه یخی تا چه اندازه می تواند خطرناک باشد."شکارچی که خود نیز شکار زمستان سرد شد+ تصاویر

شکارچی که خود نیز شکار زمستان سرد شد+ تصاویر

بنا بر ادعای این شکارچی، این برای نخستین بار نیست که وی با چنین صحنه ای مواجه می شود. وی می گوید پیشنر نیز یک گوزن و یک خرس وحشی یخ زده را در این رودخانه دیده است. گفتنی است؛ سرمای شدیدی که هفته پیش در اروپا حاکم شده است تاکنون جان 60 تن را گرفته است.

شکارچی که خود نیز شکار زمستان سرد شد+ تصاویر

w

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.