تبلیغات

موتور سیکلت‌ها زیر ذره بین/ معاینه فنی و طرح ترافیک برای موتور سواران الزامی‌ می‌شود

موتور سیکلت‌ها زیر ذره بین/ معاینه فنی و طرح ترافیک برای موتور سواران الزامی‌ می‌شود

جامعه > شهری - ایسنا نوشت: مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران از آمادگی مراکز برای انجام معاینه فنی و تست‌های موتورسیکلت خبرداد.

حسینی‌منش، با اعلام آمادگی ستاد معاینه فنی شهر تهران برای انجام تست‌های لازم درخصوص موتورسیکلت‌ها گفت: براساس مصوبه شورای عالی ترافیک از سال آتی باید موتورسیکلت‌هایی که در محدوده طرح ترافیک تردد می‌کنند، آرم سالانه دریافت کنند.

وی با بیان اینکه یکی از ارکان مورد توجه در دریافت آرم طرح ترافیک، اخذ برگه معاینه فنی است، گفت: حدود 2 میلیون موتورسیکلت به طور روزانه در تهران تردد می‌کنند که متاسفانه بخش عمده‌ای از آلودگی هوای تهران به این طیف و بخصوص موتورهای کاربراتوری مربوط می‌شود.

رییس ستاد معاینه فنی شهر تهران با بیان اینکه 70 درصد موتورسیکلت‌های تردد کننده در شهر تهران عمر بالای 7 سال دارند که لازم است براساس قانون مورد معاینه فنی قرار گیرند، افزود: خوشبختانه با مصوبه شورای عالی ترافیک از سال آینده موتورسیکلت‌های تردد کننده در محدوده طرح ترافیک ملزم به دریافت آرم طرح ترافیک و انجام معاینه فنی هستند که این مساله سبب می‌شود زمینه لازم برای انجام نظارت بر موتورسیکلت‌ها نیز فراهم شود.

حسینی‌منش با بیان اینکه ستاد معاینه فنی آماده انجام تست‌های لازم موتورسیکلت‌ها است، گفت: 5 مرکز معاینه فنی، 2 خط تست خود را به موتورسیکلت اختصاص داده و آماده انجام تست‌های مختلف هستند.

۴۲۴۲

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.