تبلیغات

کفاشيان دوباره نامزد انتخابات شوراي فيفا مي‌شود

کفاشيان دوباره نامزد انتخابات شوراي فيفا مي‌شود

فارس/ نايب رئيس فدراسيون فوتبال و کنفدراسيون فوتبال آسيا براي حضور در انتخابات شوراي فيفا دوباره ثبت نام مي‌کند.
انتخابات شوراي فيفا در کنفدراسيون فوتبال آسيا بعد از اينکه يک بار به خاطر تحريم نامزد قطري از سوي فيفا توسط اعضاي مجمع AFC لغو شد، قرار است اين بار پس از انجام ثبت‌نام‌هاي جديد، مراسم انتخابات براي مشخص شدن نامزدهاي شوراي فيفا ارديبهشت ماه سال آينده برگزار شود.
بر همين اساس و در دور قبلي اين مجمع، علي کفاشيان به همراه 4 نامزد ديگر از آسيا براي حضور در شوراي فيفا نامزد شده بودند که به خاطر لغو اين مجمع‌، عملا برگزاري انتخابات لغو و به آينده موکول شد.
در همين راستا و بعد از اين ماجرا کفاشيان اعلام کرد در صورت برگزاري انتخابات دور قبلي به طور حتم مي‌توانست آراي لازم براي حضور در شوراي فيفا را از مجمع به دست بياورد که اين اتفاق هرگز رخ نداد. در ادامه نايب رئيس فدراسيون فوتبال ثبت نام دوباره را منوط به تصميم‌گيري‌هاي بعدي اعلام کرد و در همين زمينه به خبرنگار فارس گفته بود فعلا انصراف نمي‌دهم اما بايد صبر کرد و در آينده اين موارد مشخص شود. البته کفاشيان اعلام کرده بود که شايد در ثبت‌نام‌هاي جديد اتفاقات ديگري رخ دهد که در نهايت منجر به حذف وي از گردونه رقابت شود و همين موضوع او را مردد کرده بود.
با اين حال امروز علي کفاشيان در گفت و گوي ديگري با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس تأکيد کرد: تا پايان ماه جاري براي ثبت نام وقت باقي مانده و بنده نيز براي حضور مجدد در انتخابات شوراي فيفا ثبت نام خواهم کرد.منبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.