تبلیغات

جزئیاتی از درگیری ماموران نیروی انتظامی با اشرار در ایرانشهر

جامعه > پلیس - میزان نوشت: دادستان ایرانشهر در ارتباط با جزئیات درگیری ماموران نیروی انتظامی با اشرار گفت: دو نفر از اشرار در ابتدای امر دستگیر و قرار بازداشت موقت برای آنها صادر شد.

خانی در ارتباط با آخرین جزئیات درگیری ماموران نیروی انتظامی با اشرار ایرانشهر گفت: دو نفر از اشرار در ابتدای امر دستگیر شدند و پرونده برای آنها تشکیل و رویه قانونی خود را طی می‌کند.

وی ادامه داد: برای این دو نفر قرار بازداشت موقت صادر شد و با توجه به این قرار در بازداشت به سر می‌برند. تحقیقات تا شناسایی اموال مسروقه و دستگیری برخی افراد دیگر که متواری هستند همچنان ادامه دارد.

دادستان ایرانشهر در پایان در ارتباط با اسلحه و مهماتی که در جریان درگیری با اشرار کشف شده بود گفت: همانطور که بیان کردم مهمات برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی ارسال شده است و از طرفی رسیدگی به این پرونده نیازمند کار کارشناسی و زمانبر است.

گفتنی است؛ اوایل بهمن ماه بود که ماموران نیروی انتظامی در پیگیری پرونده سرقت مسلحانه به سرنخ تازه‌ای رسیدند و منزلی را که سارقان در آن سکونت داشتند را شناسایی کردند، در پی درگیری ماموران ناجا با این افراد 2 پرسنل انتظامی ایرانشهر به شهادت رسیدند و دو شرور نیز به هلاکت رسیدند، برای مشاهده مشروح خبر اینجا کلیک کنید.

۴۷۴۷

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار