تبلیغات

جديدترين رده‌بندي کيفي خودروهاي داخلي

جديدترين رده‌بندي کيفي خودروهاي داخلي

ايسنا/ گزارش رده‌بندي کيفي خودروهاي سواري توليدي در آذر ماه امسال منتشر شد.
بر اين اساس در گروه سواري‌هاي با سطح قيمتي کمتر از ۲۵ ميليون تومان، تمام خودروها در پايين‌ترين سطح کيفي قرار داشته و فقط يک ستاره از پنج ستاره کيفي را کسب کرده‌اند. خودروهاي تيبا، سايپا ۱۳۱، سايپا ۱۳۲ و سايپا ۱۱۱ در اين گروه قرار دارند.

اما در گروه خودروهاي با سطح قيمتي ۲۵ تا ۵۰ ميليون تومان، خودروي ساندرو توانسته چهار ستاره از پنج ستاره کيفي را کسب کند. در اين گروه قيمتي خودروهاي تندر ۹۰ اتوماتيک، پارس تندر، تندر ۹۰ ايران خودرو، تندر ۹۰ پارس خودرو، رانا، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار و پژو ۲۰۶ نيز سه ستاره کيفي را کسب کرده‌اند.

دو خودروي نيو ام‌وي‌ام ۳۱۵ و دنا نيز دو ستاره و خودروهاي پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند، ام‌وي‌ام S ۱۱۰ و تيبا هاچ‌بک نيز در پايين‌ترين سطح کيفي قرار داشته و تنها يک ستاره کيفي را کسب کرده‌اند.

اما در گروه خودروهاي با سطح قيمتي ۵۰ تا ۷۵ ميليون تومان، سه خودروي برليانس H۳۳۰، جک J۵ و آريو دو ستاره از پنج ستاره کيفي را کسب کرده‌اند. باقي خودروهاي قرار گرفته در اين گروه شامل ام‌وي‌ام ۵۵۰ و ليفان ايکس ۶۰ نيز در پايين‌ترين سطح کيفي قرار داشته و تنها يک ستاره کيفي را کسب کرده‌اند.

در گروه خودروهاي با سطح قيمتي ۷۵ تا ۱۰۰ ميليون تومان نيز، دو خودروي سراتو و تيگو ۵ داراي سه ستاره کيفي هستند. دو خودروي آسا و جک S۵ نيز دو ستاره کيفي را کسب کرده‌اند.

اما در گروه خودروهاي با سطح قيمتي بالاتر از ۱۰۰ ميليون تومان، خودروي نيو مزدا ۳ معادل چهار ستاره کيفي و سوزوکي گراند ويتارا نيز سه ستاره کيفي را کسب کرده است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.