تبلیغات

ازدواج همسر سابق پوتین با جوان 37 ساله+عکس -آکا

1394/11/11

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها

آکاایران همسر سابق رئیس جمهور روسیه با جوانی ازدواج کرد که 21 سال از وی کوچکتر است.

به گزارش آکاایران به گزارش فرادید، “لیودمیلا پوتین،” همسر سابق “ولادیمیر پوتین،” رئیس جمهور روسیه، با “آرتور اوکرتنی،” جوان 37 ساله ازدواج کرد. لیودمیلا سال 2013 (1391) از پوتین جدا شد و اعلام کرد نام فامیل همسر جدیدش را بر روی خود می گذارد.

جوانی که جایگزین ولادیمیر پوتین شده است، 21 سال از لیودمیلا جوان تر است و ریاست یک مرکز توسعه ارتباطات را برعهده دارد. لیودمیلا از زمان طلاق در سال 2013 فقط یک بار در انظار عمومی ظاهر شد و آن هم به مراسم اهدای جوایز ادبی مربوط می شد که گروه مالی همسر جدیدش آن را برپا کرده بود.

,[categoriy]

آکاایران: ازدواج همسر سابق پوتین با جوان 37 ساله+عکس

ولادیمیر پوتین و لیودمیلا سال 1983 (1361) ازدواج کردند و حاصل زندگی آنها 2 دختر است. لیودمیلا و همسر جدیدش در همان آپارتمانی زندگی می کنند که سال ها پیش پوتین در سنت پترزبورگ خریداری کرده بود و پس از طلاق به لیودمیلا رسید.

زمانیکه از ولادیمیر پوتین پرسیده شد چه زمانی بانوی اول جدید کاخ کرملین را معرفی می کند، وی با خنده پاسخ داد: هر وقت همسر سابقم را شوهر دهم به ازدواج مجدد فکر می کنم.

آرتور اوکرتنی تاجر 37 روسی

,[categoriy] ,[categoriy]

خواندنی ها و دیدنی ها -
فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار