تبلیغات

معاون نهاد رياست جمهوري: اتفاقات خوبي در کشور رخ داده است

معاون نهاد رياست جمهوري: اتفاقات خوبي در کشور رخ داده است

ايسنا/ معاون کل سرپرست نهاد رياست جمهوري گفت: آيت‌الله هاشمي‌ با مديريت بحران و دلسوزي فراوان از همه چيز خود گذشت تا کشور را به مقصد خود برساند.
"مرتضي بانک" در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي که با حضور وزير دادگستري، محسن هاشمي، استاندار کرمان و مسئولان استان برگزار شد، با بيان اينکه جاي آيت الله هاشمي رفسنجاني خالي است، ادامه داد: جاي آيت‌الله هاشمي‌ رفسنجاني خالي مي‌ماند، اما حضور پرشکوه مردم در مراسم تشييع پيکر ايشان نشان داد حقيقت وجود آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني براي مردم نمايان بود، اما حماسه همراهي مردم با ايشان در تاريخ ماندگار خواهد شد.

معاون کل سرپرست نهاد رياست جمهوري از علاقمندي مردم به آيت الله هاشمي سخن به ميادن آورد واظهار کرد: پيوست ناگسستني بين ايشان و مردم وجود داشت.

‌وي استان کرمان را يک استان غني از همه جهات دانست وعنوان کرد: استاندار کرمان جاهاي خالي توسعه استان را به خوبي تشخيص داده اند و با ترکيب بخش خصوصي و ايجاد فضاي مناسب و آرامش در جهت توسعه استان گام برداشته است.

بانک افزود: اتفاقات خوبي در کشور رخ داده است، بطوريکه اقدامات کم نظيري در بسياري از بخش هاي اقتصادي، سياسي بين المللي، بهداشتي و درماني صورت پذيرفته است.
وي اظهار کرد: صادرات غيرنفتي از واردات پيشي گرفته ‌که اين موضوع بسيار ارزشمند است، به طور مثال امکان صادرات 3 ميليون تن گندم از ايران بسيار مهم است.

معاون کل سرپرست نهاد رياست جمهوري عنوان کرد: قدرت فني و استعدادهاي زيادي در کشور وجود دارد بطوريکه مهندسان ما در زمان کوتاهي وضعيت توليد نفت را به 4 ميليون بشکه مي‌رسانند.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.