تبلیغات

عنوان محبوب‌ترین بازیگر آمریکا به كدام هنرپيشه رسید؟

این نظرسنجی ۲۲۰۰ بزرگسال را مورد سوال قرار داد و از آنها درباره بهترین بازیگران مرد و زن هالیوود سوال کرده است. هنکس پیش از این در سال‌های ۲۰۰۲، ۲۰۰۴، ۲۰۰۵ و ۲۰۱۳ نیز همین عنوان را کسب کرده بود.

محبوب‌ترین بازیگر

یک نظرسنجی تازه نشان می‌دهد تام هنکس محبوب‌ترین ستاره سینمای آمریکا است.

تام هنکس  که با فیلم جدیدیش «پل جاسوسان» نامزد دریافت ۶ جایزه اسکار شده، در نظرسنجی «هریس» به عنوان بهترین بازیگر سینمای آمریکا انتخاب شد.

این نظرسنجی ۲۲۰۰ بزرگسال را مورد سوال قرار داد و از آنها درباره بهترین بازیگران مرد و زن هالیوود سوال کرده است. هنکس پیش از این در سال‌های ۲۰۰۲، ۲۰۰۴، ۲۰۰۵ و ۲۰۱۳ نیز همین عنوان را کسب کرده بود.

در این نظرسنجی جانی دپ دو پله‌ از سال پیش بالاتر آمده و به عنوان نفر دوم انتخاب شده است. این بازیگر با بازی در فیلم «عشای ربانی سیاه» در نقش ویتی بولگر ظاهر شد و توجه زیادی را به خود جلب کرد. با این حال نه هنکس و نه دپ برای اسکار و گلدن گلوب نامزد نشدند.

دنزل واشنگتن که در سال ۲۰۱۵ در هیچ فیلمی دیده نشد سومین ستاره محبوب سینمای آمریکا شد. او سال پیش در راس این فهرست ایستاده بود. بازیگر «روز تعلیم» با دریافت جایزه سسیل بی‌دومیل در مراسم جوایز گلدن گلوب امسال، تقدیر شد.

نفر بعدی در نظرسنجی هریس نماد سینمای وسترن آمریکا یعنی جان وین است که جایزه اسکار را نیز دریافت کرده بود. هریسون فورد ستاره مجوعه ‌فیلم‌های «جنگ ستارگان» که به تازگی یک بار دیگر در نقش هان سولو بازی کرده نیز نفر پنجم این فهرست شد.

در این نظرسنجی اولین بازیگر زنی که توانسته است جایی به خود اختصاص دهد، ساندرا بولاک است که عنوان ششم را از آن خود کرده است. او که صداپیشه انیمیشن پرفروش «مینیون‌ها» بوده و در فیلم «بحران برند ماست» تصویر یک استراتژیست سیاسی را خلق کرده، پیش از جنیفر لارنس جای گرفته که در مجموعه فیلم‌های «عطش مبارزه» جلوی دوربین رفته است. او امسال در فیلم «جوی» نیز بازی کرده و در این فهرست نفر هفتم است.

مهر

مطالب مرتبط:

تام هنکس، معاون جدید آکادمی اسکار

فیلم جدید تام هنکس در 3525 سينمای آمريكا

فیلم جدید تام هنکس در 3525 سينمای آمريكاحضور «تام هنكس» در«بري لوينسون»

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار