تبلیغات

ظرافت ساخت حلقه های الماس تیم های بسکتبال لیگ NBA

کد خبر: ۴۶۰۹۲۶

۶۸  بازدید

سازمان لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، برای تیم هایی که به مرحله پایانی راه می یابند، یک حلقه الماس بسیار زیبا می سازد. این کار توسط «Baron Rings» انجام می شود و زحمت بسیار زیادی نیز دارد.

وبسایت روزیاتو - حامد آل محمد: پرداختن به ورزش، امری پسندیده است و هر کسی تلاش می کند به شیوه ای آن را پیگیری نماید. در این میان افرادی هم وجود دارند که به صورت حرفه ای این کار را انجام می دهند.

اگر آن ها موفق شوند عنوان قهرمانی در رشته ای خاص را به دست آورند، می توانند پاداش و مدال های گوناگون را از آن خود نمایند. یکی از رشته های ورزشی که در آن پاداش و جایزه اهمیت زیادی دارد، بدون شک بسکتبال است.

همانور که می دانید، «ان بی ای» (NBA) آمریکا معتبر ترین مسابقات بسکتبال در سراسر جهان به شمار می رود. بازیکنان با استعداد از هر کشوری، تلاش می کنند سطح فنی خود را افزایش دهند تا بتوانند در این لیگ حضور یابند.

به خاطر اهمیت بالا، جوایز نفیسی نیز برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است. یکی از این پاداش ها، با دیگر نمونه های مشابه تفاوت دارد و در هیچ جای دیگری نمی توان مانند آن را دید.

سازمان لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، برای تیم هایی که به مرحله پایانی راه می یابند، یک حلقه الماس بسیار زیبا می سازد. این کار توسط «Baron Rings» انجام می شود و زحمت بسیار زیادی نیز دارد. افراد متخصص این کار را توسط چاپگر سه بعدی انجام می دهند و تمام جرئیات را در نظر می گیرند.

 

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.