تبلیغات

مشحون: شاهين‌طبع موضع خود را براي هدايت تيم ملي به طور رسمي بگويد

مشحون: شاهين‌طبع موضع خود را براي هدايت تيم ملي به طور رسمي بگويد

مهر/ رئيس فدراسيون بسکتبال با تاکيد بر اينکه پاسخ مثبت يا منفي گزينه سرمربيگري تيم ملي هنوز به طور رسمي اعلام نشده، گفت: شاهين طبع هر تصميمي دارد بايد به طور رسمي به ما اعلام کند.
بعد از فسخ يک طرفه قرارداد هدايت تيم ملي بسکتبال توسط درک باورمن و بعد از برگزاري نشست ويژه در فدراسيون بسکتبال، مهران شاهين طبع مربي تيم ملي و پتروشيمي بندرامام به عنوان گزينه اصلي براي سرمربيگري تيم ملي در رقابت هاي قهرماني غرب آسيا معرفي شد.
البته قرار بر اين شد تا شاهين طبع پاسخ خود را در رابطه با اين تصميم به مسئولان فدراسيون اعلام کند تا آنها بر اساس مثبت يا منفي بودن اين پاسخ براي اردوي آماده سازي تيم ملي برنامه ريزي کنند.
مهران شاهين طبع هنوز مسئولان فدراسيون بسکتبال را از تصميم خود براي پذيرفتن يا عدم پذيرفتن هدايت تيم ملي در مسابقات غرب آسيا مطلع نکرده اما وي طي گفتگويي اعلام کرده که در اين مقطع قادر به پذيرش اين مسئوليت نيست.
محمود مشحون، رئيس فدراسيون بسکتبال در گفتگو با خبرنگار مهر در اين رابطه اظهارداشت: تا به امروز و اين ساعت هيچ پاسخ شفاهي يا کتبي از سوي مهران شاهين طبع و در رابطه با سرمربيگري تيم ملي بسکتبال دريافت نکرده ايم و همچنان منتظريم تا نتيجه پيشنهاد فدراسيون به اين مربي مشخص شود.
وي در واکنش به اينکه مهران شاهين طبع اعلام کرده نمي تواند مسئوليت هدايت تيم ملي را بپذيرد، گفت: نظري ندارم چون ملاک ما پاسخي است که وي به فدراسيون خواهد داد. شاهين طبع هنوز پاسخي به ما نداده است و بهتر و قانوني هم اين است که وي موضع خود را در رابطه با پيشنهاد مطرح شده به طور رسمي به فدراسيون اعلام کند.
رئيس فدراسيون بسکتبال در مورد اينکه «در صورت قطعي بودن پاسخ منفي مهران شاهين طبع، چه تصميمي براي راس کادر فني تيم ملي بسکتبال اتخاذ خواهد شد؟»، تصريح کرد: خيلي سريع کميته فني تشکيل جلسه خواهد داد و بهترين گزينه براي گرفتن اين مسئوليت انتخاب مي شود. قطعا به خاطر نزديک بودن فاصله زماني مسابقات غرب آسيا گزينه احتمالي جديد هم داخلي خواهد بود.
مشحون با تاکيد بر اينکه حضور نماينده ايران در رقابت هاي غرب آسيا قطعي خواهد بود، گفت: در صورت انصراف از اين مسابقات هم جريمه خواهيم شد و هم اينکه صعودمان به مشکل بر مي خورد بنابراين تحت هر شرايطي در مسابقات اردن حاضر خواهيم شد.منبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.