تبلیغات

ملزم شدن بهزيستي و کميته امداد به افزايش مستمري مددجويان

ملزم شدن بهزيستي و کميته امداد به افزايش مستمري مددجويان

ميزان/ مديرکل امور مجلس سازمان بهزيستي کشور گفت: نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با افزايش مستمري مددجويان تحت پوشش نهادهاي حمايتي موافقت کرده و اکنون اين دستگاه ها ملزم به اجراي افزايش مستمري ها هستند.

سيد مهدي زهرايي گفت: با توجه به هماهنگي هاي صورت گرفته از سوي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، از ابتداي سال 96 مستمري مددجويان نهادهاي حمايتي اعم از بهزيستي و کميته امداد امام خميني (ره) 20 درصد ميزان حقوق و مستمري تعيين شده براي سال 96 خواهد بود.

وي افزود: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته از سوي دستگاه هاي مسئول از جمله کميته امداد و سازمان بهزيستي از ابتداي سال 96 اين قانون عملياتي خواهد شد و دستگاه ها مکلف به اجراي آن هستند.

مديرکل امور مجلس سازمان بهزيستي با اشاره به معافيت هاي مالي در نظر گرفته شده براي مددجويان تحت پوشش کميته امداد و سازمان بهزيستي کشور خاطرنشان کرد: علاوه بر افزايش مستمري مددجويان در سال 96، مقرر شده برخي از معافيت ها نيز براي افراد کم برخوردار در نظر گرفته شود.

زهرايي از آمادگي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي براي بررسي پيشنهاد روساي کميته امداد امام خميني (ره) و سازمان بهزيستي در مجلس خبرداد و اظهارکرد: طي چند ماه آينده، روساي کميته امداد امام خميني (ره) و سازمان بهزيستي کشور پيشنهادات خود در رابطه با معافيت ها را در کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي مطرح خواهند کرد و در صورتي که اين پيشنهادات بار مالي نداشته باشد، با آنها موافقت خواهد شد.

وي با بيان اينکه " بحث افزايش مستمري مددجويان نهادهاي حمايتي از سال هاي قبل همواره مطرح بوده است" تصريح کرد: از سال هاي قبل نيز بحث افزايش مستمري مددجويان دستگاه هاي حمايتي همواره مطرح بود اما آنطور که بايد اجرايي نمي شد. در حال حاضر با تصويب نمايندگان مجلس شوراي اسلامي سال 96 اين اتفاق محقق خواهد شد زيرا افزايش مستمري ها به يک قانون تبديل شده و قانون نيز لازم الاجرا است.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.