تبلیغات

جوجه هم گران شد

جوجه هم گران شد

مهر/ مديرعامل اتحاديه سراسري مرغداران از افزايش ۸۰۰ توماني قيمت جوجه يکروزه طي يک هفته اخير در بازار خبر داد و گفت: عرضه کالا در بورس مي‌تواند به کنترل قيمت کمک کند.

محمدعلي کمالي در گفتگو با مهر با اشاره به آغاز عرضه جوجه يکروزه در بورس کالا از فردا يکشنبه، اظهارداشت: مزيت بسيار مهمي که بورس کالا دارد اين است که باعث شفاف‌سازي قيمت‌ها مي‌شود.

وي اضافه کرد: به ويژه در شرايط فعلي اين مساله بسيار مهم است چراکه در حدود يک هفته اخير قيمت جوجه يکروزه سيري صعودي به خود گرفته و روند آن نيز شتابان بوده است.

مديرعامل اتحاديه سراسري مرغداران با بيان اينکه طي اين مدت قيمت جوجه حدود ۸۰۰ تومان افزايش يافته است، افزود: قيمت جوجه در شرايط فعلي بايد بين ۱۶۰۰ تا ۱۷۰۰ تومان باشد درحالي که اين عدد هم اکنون بين ۲۴۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان است.

کمالي با اشاره به اينکه ادامه اين روند توليدکنندگان را دچار مشکل مي‌کند و به توليد آسيب مي‌زند، ادامه داد: يکي از راه‌هاي کنترل وقايع اين چنيني، عرضه کالا در بورس است البته به شرطي که فروشندگان عمده جوجه يکروزه نيز وارد اين چرخه شوند و کالاي خود را در بورس عرضه کنند ضمن اينکه خريدار نيز بايد به تامين نياز خود از طريق بورس عادت کند.

وي به اين پرسش که قرار است جوجه يکروزه با چه قيمتي در بورس عرضه شود؟ پاسخ داد:قيمت دقيق را نمي‌دانم اما قرار بود که جوجه يکروزه با قيمتي ۱۰ تا ۱۵ درصد پايين‌تر از قيمت بازار در بورس عرضه شود.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.