تبلیغات

گوارديولا: مربي خوبي هستم اما خوش‌شانس هم بوده‌ام

گوارديولا: مربي خوبي هستم اما خوش‌شانس هم بوده‌ام

نود/ سرمربي منچستر سيتي اعتراف کرده در باشگاه هاي قبلي خودش خوش شانس بوده که با بازيکنان بزرگي کار کرده است.
پپ گوارديولا که اين روزها با انتقادات زيادي در رسانه هاي انگليس مواجه شده در جديدترين مصاحبه خودش تاکيد کرده مردم نبايد انتظار داشته باشند او شرايط منچستر سيتي را به سرعت تغيير دهد و صرف حضور او روي نيمکت مربيگري اين تيم به معناي اينکه آن ها فاتح همه جام ها خواهند شد نيست.
گوارديولا به شبکه NBC آمريکا گفته:
من به موفقيت هاي زيادي رسيدم اما اين به خاطر اين است که تلاش زيادي کردم و در کاري که انجام مي دهم خيلي خوب هستم. اما من در عين حال خوش شانس هم بودم که بازيکنان فوق العاده اي داشتم. نمي دانم مربي استثنايي هستم يا خير.
مي دانم مربي خوبي هستم چون بيش از هفت سال را در تيم هاي خوبي سپري کردم. جام هاي زيادي در باشگاه هاي شگفت انگيزي که تاريخ بزرگي دارند فتح کردم. نمي توانيد تصور کنيد بازيکنان بارسلونا و بايرن چقدر خوب بودند.
اگر مردم فکر مي کنند چون پپ اينجا است پس منچستر سيتي همه جام ها را خواهد برد بايد بگويم که اشتباه مي کنند. با زدن يک دکمه نمي توانيد به موفقيت برسيد. بايد چيزهاي زيادي تغيير کند و پروسه انجام اين کار را آغاز کرديم. ديوانه کننده است اگر کسي فکر مي کند من مي توانم همه چيز را تغيير دهم.
براي ياد گرفتن به انگليس آمدم. اگر چنين احساسي نداشتم در همان بارسلونا مي ماندم. تصميم گرفتم خودم و خانواده ام را از محيطي که به آن عادت کرده بوديم جدا کنم. براي همين منچستر را انتخاب کردم تا خودم ثابت کنم و چالش جديدي را تجربه کنم.
زماني که به اينجا آمدم، مردم انتظارات زيادي داشتند چون من و دستيارانم جام هاي زيادي فتح کرديم اما بهترين فوتبالي که تيم من بازي کرده در فصل آخر حضورم در بارسلونا است. خيلي بهتر از فصلي که فاتح سه گانه شديم بازي کرديم. در فصل آخر حضورم در بايرن خيلي بهتر از فصل اول بازي کرديم. پس اينجا هم روز آخر حضورم بهتر از الان بازي خواهيم کرد.منبع: نود

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.