تبلیغات

مشکلات جديدي مربوط به بيلد ۱۵۰۰۷ مشخص شدند

مشکلات جديدي مربوط به بيلد ۱۵۰۰۷ مشخص شدند

وين فون/ چندي پيش بيلد ۱۵۰۰۷ ويندوز ۱۰ براي کاربران اينسايدر حلقه فست رايانه هاي شخصي و موبايل عرضه شد که ويژگي هاي جديد و کاربر پسندي داشت. اينسايدر هايي که اين بيلد را نصب کرده اند، داراي مشکلاتي در نصب اين بيلد بوده اند. و ما در همين راستا، خبر هايي را براي شما کاربران عزيز داريم. پس در ادامه با ما همراه باشيد.

خوشبختانه، مايکروسافت اين مشکل را که در نصب بيلد وجود دارد را شناسايي کرده و فورا در صدد رفع آن بر آمده و همچنين، خبر خوبي نيز وجود دارد و آن هم اين است که اين مشکل به خودي خود برطرف مي شود. اينسايدر هايي که در صدد نصب بيلد جديد از طريق فايل ايزو آن بر آمده اند، گزارش کرده اند که فرايند نصب اين بيلد جديد در مرحله ۹۹ درصد متوقف مي شود و به نظر مي رسد که قرار نيست نصب بيلد کامل شود. مايکروسافت نيز تذکر داده که اين مشکل به خودي خود رفع مي شود پس ويندوز را ريبـوت نکنيد و تنها کمي بيشتر صبر کنيد تا پروسه نصب پايان يابد. همچنين، مشکلات جديدي نيز در اين بيلد مشاهده شده که مي توانيد در زير مشاهده کنيد:

شايد در سربرگ آپديت ويندوز پيام “Some Settings are managed by your organization” را دريافت کنيد. اين پيام هنگامي رخ مي دهد که تنظيمات آپديت ويندوز را دستکاري کرده باشيد درست همانند متوقف کردن به روز رساني خودکار. اما نگران نباشيد سيستم شما توسط هيچ کس و هيچ ارگاني دستکاري نشده و تنها مربوط به باگي در اين بخش مي باشد؛
اگر پروسه دانلود اين بيلد در ۰ درصد متوقف مي شود به اين لينک مراجعه کنيد؛
بعضي اينسايدر ها هنگام نصب اين بيلد باگ چک هاي “storport.sys” را مشاهده مي کنند که باعث بازگرداني سيستم به بيلد قبلي مي شود. هنوز راه حلي براي اين مشکل وجود ندارد؛
اگر هنگام نصب اين بيلد پروسه آن در ۹۹ درصد متوقف شد کاري نکنيد و تنها صبر کنيد تا اين مشکل حل شود و بيلد نصب شود؛
در اين بيلد گاهي دستگاه هاي صوتي به خودي خود متوقف شوند و ارور “device in use” نمايش داده شود. در اين مورد ريستارت کردن دستگاه صوتي مشکل را حل مي کند.
براي بيلد موبايل نيز، يک مشکل جديد مشخص شده:

برخي دستگاه هايي که اين بيلد را نصب کرده اند به خودي خود ريستارت مي شوند و مايکروسافت در حال بررسي علت آن است.
همان طور که پيش تر گفته ايم، اين بيلد ها مخصوص توسعه دهندگان و تنها مناسب کساني هستند که قصد دارند از نسخه هاي پيش نمايش براي ساخت نرم افزار هاي خود و ديدن API هاي جديد استفاده کنند. پس اگر کاربر عادي هستيد اين بيلد ها را نصب نکنيد و از مشکلات آن ايراد نگيريد زيرا اين مشکلات در به روز رساني سالگرد ويندوز رفع خواهند شد.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: وين فون

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.