تبلیغات

پنج دليل که ثابت مي‌کند منصوريان «احتمالا» راستش را نگفته!

پنج دليل که ثابت مي‌کند منصوريان «احتمالا» راستش را نگفته!

آخرين خبر/ بعد از بازي نفت تهران و استقلال، مطابق انتظار بحث خداحافظي بختيار رحماني با هواداران در نشست خبري عليرضا منصوريان مطرح شد.
به گزارش وکيل ملت، بختيار يک روز پيش از برگزاري اين بازي با انتشار نامه‌اي احساسي از مديران باشگاه استقلال خواسته بود به او و خانواده‌اش کمک کنند و رضايتنامه‌اش را دستش بدهند. در چنين شرايطي واضح است که خبرنگاران از سرمربي استقلال در مورد موضوع سوال خواهند کرد که روز پنجشنبه هم همين اتفاق در ورزشگاه آزادي رخ داد. با اين وجود جواب منصوريان شوکه‌کننده بود: «به شما دروغ نمي‌گويم؛ هيچ مطلبي را در دو روز گذشته نخواندم تا تمرکزم را از دست ندهم.» در اين شرايط چند سوال مهم براي مخاطب پيش مي‌آيد که آنها را با هم مرور مي‌کنيم:

يک- منصوريان گفته در 48ساعت پيش از بازي با نفت هيچ مطلبي را در رسانه‌ها مطالعه نکرده تا تمرکزش به هم نريزد. با اين وجود روز قبل از مسابقه وقتي در نشست خبري از او در مورد تجمع عده‌اي از هواداران استقلال مقابل ساختمان باشگاه سوال شد، منصوريان گفت: «اين 8 نفري که تجمع کرده بودند را من اصلا تا به حال روي سکوها نديديم. آنها نه سر بازي آمده‌اند و نه سر تمرين ما.» حالا بگذريم از اينکه ظاهرا منصوريان همه هواداران استقلال را به چهره مي‌شناسد، اما اگر او در دو روز قبل از بازي هيچ مطلبي را نخوانده، چطور متوجه خبر اين تجمع شده و حتي تصاوير آن را تماشا کرده است؟

دو- منصوريان پيش از اين بارها تکرار کرده بود گروهي برايش کار مي‌کنند که تا جزيي‌ترين مطالب رسانه‌ها در مورد استقلال را به اطلاعش مي‌رسانند. آيا اين گروه مرخص شده‌اند و يا مساله خداحافظي بختيار رحماني با هواداران و تقاضاي او براي جدايي، ارزش انعکاس را نداشته است؟

سه- يعني از بين کل دوستان و آشنايان منصوريان حتي يک نفر هم نبوده به او خبر بدهد يکي از اصلي‌ترين خريدهاي ابتداي فصلش خواهان جدايي شده؟

چهار- در همين نشست خبري پيش از بازي، منصوريان تاييد کرد که از ناراحتي مسوولان نفت تهران بابت تمرين کردن استقلال در ورزشگاه تختي باخبر است؛ خب او از کجا کسب اطلاع کرده؟

پنج- آيا ممکن است مطالعه رسانه‌ها، تمرکز يک مربي حرفه‌اي و به اصطلاح مدرن را به هم بزند؟منبع: آخرين خبر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.