تبلیغات

خاطره همسر شهید رضایی‌نژاد

به گزارش افکارنیوز،

مستند «ملازمان حرم» مجموعه‌ای است که به زندگی شهدای مدافع حرم از نگاه همسرانشان با اجرای افتخاری دکتر «شهره پیرانی» همسر شهید رضایی نژاد می‌پردازد.

در ادامه ماحصل گفت‌وگو با «شهره پیرانی» همسر شهید رضایی‌نژاد را می‌خوانید:

کمی در خصوص مستند ملازمان حرم که در آن مجری بودید توضیح بدهید؟

برنامه ملازمان حرم با محوریت همسران شهدا ساخته شد، علاقه ندارم لفظ مجری را به کار ببرم؛ چون هم‌صحبت با همسران شهدا بودم. به جهت مظلومیتی که همسران شهدای مدافع حرم دارند، اجرای برنامه ملازمان حرم را برعهده گرفتم.

بازخورد مردم نسبت به برنامه ملازمان حرم چطور بود؟

شهدای مدافع حرم آن طورکه باید در جامعه شناخته نشدند. برنامه ملازمان حرم تا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌حدودی توانست مردم را با شهدای مدافع حرم آشنا کند. با این‌که برنامه ملازمان حرم در شبکه افق که شناخته شده نیست، پخش شد؛ ولی خوشحالم که این برنامه مورد استقبال قرار گرفت.

به نظرتان رسانه دین خود را نسبت به شهدای مدافع حرم ادا کرده است؟

خیر؛ به طور حتم جای کار دارد؛ ولی زمانی‌ که بازخورد مردم نسبت به برنامه ملازمان حرم را دیدم، احساس کردم کمی از دینی را که نسبت به شهدا دارم، توانستم ادا کنم.

همچنان با برنامه ملازمان حرم همکاری دارید؟

فعلا خیر. مستندی با محوریت مادران شهدای مدافع حرم با همکاری دکتر «فائزه سادات حسینی» در مرحله ساخت است. در صورت وجود شرایط، همکاری خود را برای تولید مستندی به شیوه دیگر ادامه می‌دهم.

مغفول ماندن رخدادهای سوریه و یا زندگی‌نامه شهدا چه آثاری دارد؟

زمانی‌که اجرای برنامه ملازمان حرم را بر عهده داشتم، در یکی از قسمت‌ها با همسر اولین شهید مدافع حرم، «محرم ترک» به گفت‌و‌گو پرداختم. وی عنوان کرد به دلیل شرایط حاکم بر منطقه، بر روی سنگ مزار همسرم عنوان «شهید» حک نشده و یا حضور وی در سوریه مطرح نشد. به دلیل شرایط امنیتی گلایه‌ای نکردم. یقین دارم که داعش محکوم به شکست است، این حجم از خشونت دوام ندارد.

چگونه می‌توان به کمک نهادهای مسئول و رسانه‌ها یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و هسته ای را برای همیشه زنده نگه داشت؟

به هر حال یک روزمره‌گی برای همه وجود دارد؛ ولی شهدا با خدا معامله کردند. امیدوارم مسئولین و رسانه‌ها، شهدای هسته‌ای و شهدای مدافع حرم را به فراموشی نسپارند؛ البته تا حدی به این موضوع پرداخته شده است؛ ولی همچنان جای کار دارد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.