تبلیغات

دردسر جدید سوشا/باز هم عکس منتشر کرد!

به گزارش افکارخبر،

روز اولی که سوشا مکانی بازداشت شد، جعفر کاشانی در جایگاه رییس هیات مدیره پرسپولیس با بیان این جمله که مجموعه سرخ به بازیکن بااخلاق نیاز دارد، از فسخ قریب الوقوع قرارداد سوشا خبر داد و علی اکبر طاهری هم اعلام کرد سوشا احتمالا از لیست پرسپولیس خارج می شود.

 

باشگاه حتی با فدراسیون فوتبال رایزنی کرد تا مجوز بدهد یک دروازه بان در لیست پرسپولیس جایگزین سوشا شود و همه چیز مطابق خواست مجموعه سرخ پیش رفت اما بعد از آن که علیرضا بیرانوند سر قیمت و باشگاه نفت سر رضایتنامه بازی درآوردند، پرسپولیسی ها در روز آخر نقل و انتقالات چشم بسته الکساندر لوبانف را به خدمت گرفتند که حاصل این خرید چشم بسته وارد کردن نام یک دروازه بان ناآماده با حداقل ده کیلو اضافه وزن در لیست پرسپولیس بود.

 

پرسپولیس خیلی دیر فهمیدند این دروازه بان خارجی به دردشان نمی خورد و دیگر چاره ای نداشتند جز این که سراغ حل مشکل سوشا بروند چرا که برانکو هم فقط سوشا را می خواست.

 

آنها به هر زحمتی بود مجوز بازی سوشا را گرفتند و مشکل او را به شکل مقطعی و کوتاه مدت حل کردند اما جناب سوشا شب گذشته با انتشار تصویر جدیدی از نامزدش و حذف سریع آن به سفارش مسئولان برای خودش یک دردسر جدید درست کرد!

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار