تبلیغات

گرشاسبي: وزير ورزش به مسائل ريز پرسپوليس ورود نمي‌کند

گرشاسبي: وزير ورزش به مسائل ريز پرسپوليس ورود نمي‌کند

فارس/ عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: از کارهاي کي‌روش تعجب مي‌کنم اما بايد فدراسيون فوتبال به اين موضوع ورود جدي‌تري داشته باشد.
حميدرضا گرشاسبي در خصوص آخرين وضعيت پرونده مانوئل ژوزه سرمربي اسبق تيم پرسپوليس و شکايتي که او از اين باشگاه انجام داده، گفت: نمايندگان ما به سوئيس خواهند رفت تا پيگير وضعيت کارها باشند. البته ما در باشگاه اقداماتي هم انجام داده‌ايم اما بايد ببينيم طي روزهاي آينده چه اتفاقي رخ خواهد داد.
وي در مورد اينکه چه زماني به بازيکنان پرسپوليس قرار است پول پرداخت شود، تصريح کرد: کارهايي در اين زمينه انجام شده و قطعا به بازيکنان پول تزريق خواهد شد. از اين بابت نگراني وجود ندارد همانطور که تا پيش از اين بخشي از مطالبات بازيکنان به آنها داده شده است.
عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در مورد اينکه وضعيت اين تيم که اين روزها در صدر جدول است را چطور ارزيابي مي‌کنيد، افزود: خوشبختانه تا اينجا همه چيز خوب پيش رفته و کارها طبق برنامه‌ريزي جلو مي‌رود. مطمئنا اگر حاشيه‌ها ما را اذيت نکند مي‌توانيم به روند خوبي که داريم ادامه دهيم. خوشبختانه مديريت باشگاه کارها را به خوبي پيش مي‌برد و حاشيه‌ها را جمع کرده است. از طرفي مي‌بينيد که به دليل بازي‌هاي خوب و تماشاگر پسند در بازي‌ها چقدر تماشاگر به ورزشگاه مي‌آيد. ديديد که در بازي با سايپا با اينکه حريف وضعيت خوبي در جدول ندارد اما حدود 70-60 هزار تماشاگر به استاديوم آمد و اين نشان مي‌دهد که هواداران از وضعيت تيم راضي هستند.
گرشاسبي در مورد بيانيه‌هايي که کارلوس کي‌روش سرمربي تيم ملي عليه برانکو سرمربي پرسپوليس منتشر کرده و مي‌کند و اينکه اين رويه قرار است تا چه زماني ادامه پيدا کند، گفت: من واقعا از کارهاي کي‌روش تعجب مي‌کنم. او مربي بزرگي است که براي تيم ملي زحمات زيادي کشيده اما همانطور که ما از برانکو خواستيم تا مصاحبه نکند و اين موضوع را رعايت کند اميدواريم که فدراسيون فوتبال هم ورود جدي‌تري به اين مسئله داشته باشد تا همه چيز با خير و خوشي تمام شود. به هر حال ادامه اين حاشيه‌ها باعث مي شود که هم پرسپوليس و هم تيم ملي ضربه بخورد.
وي در مورد شايعات نقل و انتقالاتي که در دوره پرسپوليس و بازيکنان مورد نظر اين تيم به گوش مي‌رسد، افزود: نقل و انتقالات ما تقريبا به اتمام رسيده و زياد به بازيکن ديگري نياز نداريم. بعيد مي‌دانم که ديگر بازيکني به پرسپوليس اضافه شود اما به هر حال جذب بازيکن در حيطه اختيارات برانکو است و او در اين باره تصميم مي‌گيرد.
عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا قرار است در هيأت مديره اين باشگاه تغييراتي صورت بگيرد، افزود: بحثي در اين باره نشده و فعلا هم خبري در اين خصوص نيست. در حال حاضر اعضاي هيأت مديره کارها را به خوبي پيش مي‌برند.
گرشاسبي در مورد اينکه در برخي از رسانه‌ها پيش ازاين عنوان شده بود که وزير ورزش از مسئولان پرسپوليس خواسته تا محمدعلي ترکاشوند ديگر در بحث نقل و انتقالات اين باشگاه فعاليت نکند اما سروش رفيعي توسط اين فرد جذب شد و آيا اين موضوع شايعه بوده، تصريح کرد: اين حرف‌ها همه شايعه است. آقاي سلطاني‌فر به عنوان وزير ورزش و جوانان در اين باره هيچ حرفي نزده و هيچ گاه به مسائل ريز ورود نمي‌کند. وزير ورزش نقش حمايتي دارد و به پرسپوليس کمک کرده است.منبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.