تبلیغات

ظریف به انگلیس می‌رود

خبرگزاری ایسنا: وزیر خارجه کشورمان برای شرکت در کنفرانس "کمک کنندگان به سوریه" که چهارم فوریه (15 بهمن) در لندن برگزار می‌شود، به انگلیس سفر می‌کند.

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان برای شرکت در این اجلاس که روز پنج‌شنبه این هفته برگزار خواهد شد به انگلیس سفر خواهد کرد.

این اجلاس با همکاری کشورهای انگلیس، آلمان، نروژ، کویت و سازمان ملل متحد با هدف جمع آوری کمک برای آوارگان و مردم جنگ زده سوریه برگزار می‌شود.

حدود دوهفته پیش سخنگوی نخست وزیر انگلیس گفت: دیوید کامرون، نخست وزیر کشورش در گفت‌وگوی تلفنی با حسن روحانی رئیس جمهور ایران ابراز امیدواری کرده است تا نماینده ایران در کنفرانس کشورهای کمک کننده به سوریه شرکت کند.

حدود پنج سال از جنگ داخلی سوریه که میلیونها نفر را از خانه و کاشانه‌شان آواره کرده است، می‌گذرد.

برای شرکت در این اجلاس از مقامات کشورهای مختلف دعوت به عمل آمده است.

ظریف همچنین طبق آنچه که اعلام شده، قرار است در نشست «پیروزی بر چالش‌های خاورمیانه از دیدگاه ایران» در اندیشکده انگلیسی چتم هاوس سخنرانی کند.

سایت اندیشکده انگلیسی چتم هاوس در این ارتباط اعلام کرد: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در نشست «پیروزی بر چالش‌های منطقه خاورمیانه از دیدگاه ایران‌» در روز ۴ فوریه (۱۵ بهمن) شرکت می‌کند.

سخنرانی وزیر خارجه ایران در این نشست، روز پنجشنبه ساعت ۱۸ تا ۱۹ به وقت لندن خواهد بود.

ریاست این نشست را نیز ریچارد دالتون، کارشناس ارشد موسسه چتم هاوس و رئیس اتاق بازرگانی ایران-انگلیس و سفیر پیشین انگلیس در ایران بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ برعهده خواهد داشت.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار