تبلیغات

واکنش سخنگوي ناجا به پخش کليپ باجگيري افسر پليس

واکنش سخنگوي ناجا به پخش کليپ باجگيري افسر پليس

نسيم/ دفتر سخنگوي ناجا در مورد انتشار کليپ رشوه گيري افسر پليس از رانندگان در يکي از استان هاي کشور بيانه اي را صادر کرد.

دفتر سخنگوي نيروي انتظامي با انتشار بيانيه اي در مورد کليپ رشوه گيري افسر پليس از رانندگان در جاده، اعلام کرد: نيروي انتظامي "مراقبت" از نحوه و شيوه برخورد کارکنان خويش را در شمار يکي از تکاليف و وظايف اساسي خود جاي داده است. چه، اين نيرو متولي انجام ماموريت‌هايي است که همگان آن‌ها را در شمار "ماموريت‌هاي حمايتي" قرار ميدهند. براي اين منظور پليس همواره از ساز و کارهاي نظارتي و مراقبتي ويژه‌اي بهره ميگيرد تا از وقوع هر نوع لغزش رفتاري و خطاي انضباطي و سازماني جلوگيري نمايد و يا در صورت وقوع بلافاصله به مداخله موثر در آن بپردازد.

افزون بر آن، نيروي انتظامي همواره نظارت‌هاي مردمي را نيز پراهميت تلقي کرده و براي اين منظور "سامانه 197" را ايجاد کرده است. تا يکايک شهروندان مسئول از آن طريق؛ پليس را در جريان نظرات خويش قرار دهند. اما عليرغم تمام نظارت‌ها و مراقبت‌هاي درون و برون سازماني، هراز چند گاهي لغزشي از سوي شمار بسيار قليل و انگشت شماري از کارکنان چهره مينمايد، که نه تنها ممکن است شماري از شهروندان را برنجاند، بلکه انبوه کارکنان خدوم، متعهد و وظيفه شناس ناجا را نيز آزرده خاطر مي سازد.

از همين روي، پليس هماره بر شدت نظارت‌ها و مراقبت‌هاي خود مي افزايد تامانع از وقوع لغزش‌هايي شود که چهره پاک و اخلاقي سازمان و کارکنان را ملکوک مي سازد. متاسفانه اخيرا کليپي در فضاي مجازي منتشر شده که بيانگر رفتار نفرت‌انگيز يکي از ماموران در يکي از استان‌هاي کشور است.

در اين خصوص ضروري است به اطلاع شهروندان محترم برساند که سازمان‌هاي نظارتي و مراقبتي پليس حتي پيش از انتشار اين کليپ؛ فرد مذکور را شناسايي و پس از انجام تحقيقات، او را به مراجع قضائي تحويل و همزمان پرونده فرد خاطي در کميسيون‌هاي داخلي ناجا در حال بررسي است.

بنابراين ما همچون هميشه يادآوري ميکنيم که گرچه نرخ وقوع لغزش هاي رفتاري در سازمان پليس بسيار قليل است ،اساسا ما اين وقوع اندک را هم بر نميتابيم و با خاطياني که با رفتار خلاف خود شهروندان محترم را ميرنجانند قاطعانه برخورد مي کنيم.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: نسيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.