تبلیغات

راز جسد سوخته پسر جوان در بازار افشا شد

به گزارش افکارخبر،

 ساعت 23:40 شانزدهم شهریور امسال، آتش‌سوزی در کنار سطل زباله‌ای در راسته ارامنه بازار به سامانه 125 اعلام شد که پس از حضور مأموران آتش‌نشانی و اتفای حریق، ماموران متوجه جسد نیمه سوخته پسر جوانی زیر ضایعات شدند و با اعلام این خبر به بازپرس کشیک قتل، سجاد منافی آذر؛ بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران در محل کشف جسد حاضر شد.

با حضور بازپرس و طی تحقیقات اولیه از اهالی محل مشخص شد مقتول جوان 25 ساله‌ای به نام حسن است که در یکی از کارگاه‌های نزدیک محل حریق، شاغل بوده است و کسبه محل نیز او را می شناختد همچنین با دستور بازپرس پرونده، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و با بررسی‌هایی که صورت گرفت، آثار یک ضربه چاقو به پهلوی وی مشاهده شد.

پس از وقوع این قتل، مرد جوانی به نام کریم که اتهام قتل بیشتر روی وی متمرکز بود، دستگیر شد اما وی منکر قتل شد تا اینکه صبح امروز، وی به قتل حسن اعتراف کرد و درباره جزئیات قتل به بازپرس پرونده گفت: من با حسن اختلافی داشتم، شب این حادثه به مغازه وی رفتم و برای شام خوردن آنجا بودم، من 2 دوغ یک نفره از مغازه خریده بودم اما زمانی‌که مشغول خوردن غذا بودیم، متوجه شدم حسن در داخل دوغ‌ها ماده‌ای ریخته است به همین خاطر زمانی‌ که حسن متوجه نبود، دوغ‌ها را جابه‌جا کردم، در این حین برای آنکه با وی بیرون برویم و آگهی بچسبانیم، به خارج از مغازه رفتم و لباس‌هایم را عوض کردم اما زمانی‌که داخل مغازه برگشتم متوجه فوت حسن شدم.

متهم 26 ساله این پرونده که منکر آتش زدن جسد حسن بود، در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: بعد از این اتفاق، جسد حسن را به خرابه‌های کنار مغازه و یک سطل آشغال منتقل کردم و رویش آشغال و ضایعات ریختم اما نمی‌دانم چه کسی جسد حسن را آتش زده است.

پس از اعتراف متهم پرونده به انجام قتل و با توجه اینکه اظهارات وی متناقض بود و از گفتن تمام واقعیت طفره می‌رفت، کریم به دستور سجاد منافی آذر؛ بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات از وی ادامه دارد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار