تبلیغات

ناسازگاري رايانه‌هاي مک با گوشي‌هاي پيکسل گوگل

ناسازگاري رايانه‌هاي مک با گوشي‌هاي پيکسل گوگل

فارس/ کاربران گوشي‌هاي پيکسل گوگل مي‌گويند اين گوشي‌هاي هوشمند با رايانه‌هاي مک سازگاري ندارند و مرتبط کردن اين دو دستگاه به هم براي انتقال فايل با مشکلات زيادي همراه است.
به گزارش اندرويد هدلاينز، بسياري از کاربران در شبکه هاي اجتماعي به اين موضوع اعتراض کرده و مي گويند وقتي گوشي هاي پيکسل گوگل را به رايانه هاي مک اپل متصل مي کنند تا با استفاده از ابزار انتقال فايل اندرويد فايلي را به اين رايانه ها منتقل کنند، دچار مشکل مي شوند.

برخي کاربران با حضور در Google Product Forums و شبکه هاي اجتماعي در اين مورد اظهار نظر کرده اند. مشکل ياد شده محدود به برخي انواع فايل هاست و بقيه فايل ها به راحتي قابل انتقال هستند.

در ابتدا تصور مي شد اين مشکل مربوط به کابل يو اس بي گوشي هاي پيکسل است. اما بعدا مشخص شد علت اصلي ناسازگاري سيستم عامل آندرويد با مک است. زيرا انتقال اين فايل ها با استفاده از يکي از برنامه هاي انتقال فايل مک موسوم به HandShaker به راحتي صورت مي گيرد.

بايد توجه داشت که برنامه Android File Transfer از اکتبر سال 2012 به روز نشده و احتمالا همين امر عامل اصلي ناسازگاري آن با رايانه هاي مک است. گوگل مي گويد در حال بررسي موضوع است و در آينده در اين زمينه به کاربران اطلاع رساني مي کند.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.