تبلیغات

جريمه ميلياردي «تاکاتا»

جريمه ميلياردي «تاکاتا»

دنياي اقتصاد/ روز جمعه شرکت تاکاتا موافقت کرد تخلف خود را بپذيرد و براي حل و فصل تحقيقات در مورد انفجار کيسه‌هاي هواي ساخت اين شرکت مبلغ يک ميليارد دلار جريمه پرداخت کند.به گزارش رويترز، اين توافق چند ساعت پس از آن اعلام شد که دادستان‌هاي ديترويت سه مدير ارشد سابق تاکاتا را به دستکاري نتايج آزمايش‌ها به‌منظور پنهان کردن نقص کيسه‌هاي هوا متهم کردند. نقص کيسه‌هاي هواي تاکاتا بزرگ‌ترين فراخوان جهان را در پي داشته است. براساس اعلام وزارت دادگستري آمريکا، تاکاتا مبلغ 25 ميليون دلار جريمه مي‌پردازد، 125 ميليون دلار به صندوق غرامت جان‌باختگان پرداخت مي‌کند و مبلغ 850 ميليون دلار به جبران خسارت فراخوان‌هاي گسترده خودروسازان اختصاص مي‌دهد. همچنين اين شرکت ملزم به انجام اصلاحات اساسي شده است و بايد به مدت سه سال تحت‌نظارت يک گروه نظارتي مستقل قرار گيرد. اين توافق بايد در ديترويت به تصويب قاضي فدرال نيز برسد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: دنياي اقتصاد

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.