تبلیغات

4گوشه دنيا/ زني که توانست به وسيله ويديو هاي يوتوب خانه اي رويايي با دست هاي خودش بسازد

4گوشه دنيا/ زني که توانست به وسيله ويديو هاي يوتوب خانه اي رويايي با دست هاي خودش بسازد

روزياتو/ بسياري از ما با مشکل خانه دار شدن مواجه هستيم و به نوعي در بن بست قرار گرفته ايم. اما مي توانيم دست به کار شويم و خانه رويايي مورد نظر را با دست هاي خود بسازيم.
«کارا» مادري که اکنون ۴ فرزند دارد، بعد از عدم موفقيت در ازدواج هايش و گذراندن دوران سخت در روزهاي جواني، تصميم گرفت براي خود و فرزندانش يک سرپناه تهيه کند. اما وي شيوه اي متفاوت را انتخاب کرده است. اين خانواده براي رهايي از خشونت و در امان بودن، با دست هاي خود يک خانه زيبا ساخته اند. نکته جالب اينجاست که آن ها هيچ تجربه اي در اين زمينه نداشته اند.
در سال ۲۰۰۷، هنگامي که آن ها از تعطيلات به محل سکونت خود باز گشتند، با خانه اي طوفان زده مواجه شدند که تنها شالوده آن باقي مانده بود. اين مسئله کارا را به فکر فرو برده که با شرايط پيش آمده، آيا مي توانند خانه رويايي خود را بسازند يا امکان انجام چنين کاري وجود ندارد؟
فرزندان ۱۷، ۱۵، ۱۱ و ۲ ساله او نيز احساس ضعف داشتند، اما دنبال کردن اين کار مي توانست زندگي آن ها را بهبود ببخشد.
به همين دليل، آن ها مبلغ ۱۵۰ هزار دلار از بانک وام گرفتند و توسط آن مصالح مورد نياز را خريداري کردند. خانواده کارا در اين زمينه هيچ گونه تجربه اي نداشت، اما بخش آموزش هاي کانال يوتوب به کمکشان آمد. آن ها توانستند قاب بندي ساختمان و پي ريزي آن را ياد بگيرند و خانه دلخواه خود را بسازند.منبع:

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.