تبلیغات

دانمارک مستمری اتباع داعشی را قطع کرد

به گزارش افکارنیوز،

دولت دانمارک از توقف پرداخت مستمری ماهانه به کسانی که به داعش پیوسته‌اند خبر داد.

ماه گذشته مشخص شد بیش از 30 نفر از دانمارکی‌هایی که برای گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق می‌جنگند هنوز از دولت این کشور مستمری ماهانه دریافت می‌کنند که مبلغ آن به هزاران پوند می‌رسد. این موضوع خشم بسیاری را برانگیخت.

وزیر کار دانمارک وعده داد فوراً مبالغ پرداخت شده به این افراد را پس بگیرد؛ اما هنوز مشخص نیست این کار از چه روشی انجام می‌شود.

وزارت دادگستری نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: «پرداخت مستمری ماهانه به کسانی که خارج از این کشور می‌جنگند باید متوقف شود. آنها نباید با استفاده از این منابع، هزینه انجام اقدامات تروریستی خود را تامین کنند».

برنامه دولت دانمارک این است که هر کسی را که یک تهدید امنیتی به حساب بیاید یا برای پیوستن به گروهی مسلح از این کشور خارج شود، از گرفتن این مزایا محروم کند.

وزیر دادگستری دانمارک در این خصوص گفت: «دولت اجازه نمی‌دهد تروریست‌ها از پول مردم برای تأمین هزینه سفر خود استفاده کنند. ما باید از افراطی شدن جوانان پیشگیری کنیم».

گزارش‌ها نشان می‌دهد اعضای خارجی گروه تروریستی داعش که از کشورهای مختلف به این گروه شیطانی پیوسته‌اند همچنان از مزایای قانونی کشور متبوع خود برخوردارند.

آژانس اطلاعاتی دانمارک «پی‌ای‌تی» تعداد کسانی را که از این کشور برای جنگ به سوریه و عراق رفته‌اند، دست‌کم 135 نفر تخمین زده است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.