تبلیغات

ارائه مدرک به دانشجویان دانشگاه جامع با شرایط جدید

دانشگاه علمی کاربردی از ترم آینده برای ارائه مدرک به دانشجویان 2 آزمون برگزار می‌کند.

محمد اخباری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: به دلیل مهارتی بودن دانشگاه جامع و در راستای اینکه دانشجویان مهارت کافی را بعد از فارغ‌التحصیلی فرا گیرند و صرفاً مدرک ملاک دانشجویان نباشد شرایط جدیدی برای دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته‌ایم.

اخباری در ادامه افزود: دانشگاه علمی کاربردی از ترم آینده یعنی مهرماه برای ارائه مدرک به دانشجویان 2 آزمون برگزار می‌کند، آزمون سراسری با محتوای سوالات متمرکزی که انجام می‌گیرد و آزمون دوم هم آزمون مهارتی است که در این آزمون مهارت دانشجو سنجیده می‌شود و در شرایطی که دانشجو در این 2 آزمون نمره قبولی کسب نکند مدرک فارغ التحصیلی به دانشجو اعطا نمی‌شود.

وی در پایان با اشاره به این که هدف از برگزاری این آزمون مهارتی بودن دانشجویان علمی کاربردی است، افزود: مهم نیست که استقبال دانشجویان به این دانشگاه کم شود چرا که ما به دنبال مهارتی کردن دانشجو هستیم که در آینده بتواند از این مهارت استفاده کند.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار