تبلیغات

حامد همايون سفير مبارزه با سرطان شد

حامد همايون سفير مبارزه با سرطان شد

مهر/ در نشست رسانه اي برنامه هاي حامد همايون خواننده پاپ اعلام شد که وي از اين پس سفير مبارزه با سرطان خواهد بود.
نشست خبري انتشار اولين آلبوم و اجراي صحنه اي حامد همايون در حالي ظهر امروز يکشنبه ۲۶ دي ماه برگزار شد که اين خواننده ضمن ارائه توضيحاتي از روند فعاليت هاي خود طي ماه هاي اخير به عنوان سفير مبارزه با سرطان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي معرفي شد.

صبا کامکار مدير روابط عمومي موسسه خيريه محک در ابتداي اين نشست خبري که روز يکشنبه ۲۶ دي ماه در تالار ايوان شمس تهران برگزار شد ضمن ارائه توضيحاتي درباره فعاليت هاي اين موسسه خيريه بيان کرد: خوشبختانه موسسه خيريه محک هم اکنون در جايگاهي قرار دارد که نام آورترين هنرمندان ايران جايگاه هنري شان را تقديم به هم نوع کرده اند و اين موضوع جاي تقدير فراواني دارد. ما به همين جهت از حامد همايون به عنوان يک خواننده پرطرفدار که طي ماه هاي گذشته داوطلبانه در بازار خيريه محک حضور داشته و عوايد اولين کنسرت خود را به اين موسسه تقديم مي کند، تشکر مي کنيم.

محسن رجب پور مديرعامل موسسه ترانه شرقي و تهيه کننده آثار حامد همايون نيز در اين نشست رسانه اي گفت: بسيار خوشحاليم که اولين خروجي پروژه استعداديابي موسيقي ايران با حامد همايون آغاز شده است. من امروز در اينجا حضور دارم تا اعلام رسمي فعاليت هاي حامد همايون را خدمت شما اهالي رسانه اطلاع رساني کنم؛ همانطور که مي دانيد او در ايام برگزاري جشنواره موسيقي فجر به اجراي برنامه مي پردازد.

علي قنبري مطلق رئيس اداره سرطان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي نيز در اين نشست بيان کرد: من مي دانم که سرطان براي بسياري از مردم پيام آور نااميدي است ولي بايد بگويم که در دنياي امروز نيمي از سرطان ها حتي در زمان کودکي قابل درمان و پيشگيري است و اتفاقا اين فرآيند درماني نيز در کشور ما وجود دارد اما لازم است بسيار بيشتر از اينها کار کنيم و شايد در اين زمينه احتياج به فرهنگ سازي و آگاهي بيشتري داريم که در اين راه هنرمندان عزيزي چون حامد همايون مي توانند کمک دهنده بسيار خوبي باشند.

شهرام رفيعي فر مدير دفتر آموزش و ارتقاي سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي هم در اين نشست رسانه اي توضيح داد: بسيار خوشحاليم که حامد همايون به عنوان يک خواننده پرطرفدار قرار است به عنوان پيام آور سلامت به مردم براي درمان و پيشگيري از سرطان همراه ما باشد چرا که او علاوه بر کمک هاي خيريه اي که مي تواند به لحاظ معنوي در اين زمينه داشته باشد مي تواند به عنوان سفير مبارزه با سرطان پيام هاي پيشگيرانه زيادي را به مخاطبان ما ارائه دهد.

محسن رجب پور تهيه کننده آثار حامد همايون نيز در ادامه اين نشست خبري توضيح داد: بيش از ۲۵ سال است که در حوزه تهيه و توليد آثار موسيقايي مشغول به کار هستم و اگر قرار بود اتفاقي در حوزه هاي اقتصادي و مسائل ديگر براي من بيفتد تا پيش از اين جريان اتفاق افتاده بود. به هر حال من در اين مدت متوجه شدم که چند سالي است مخاطب دچار موسيقي هاي تکرار شده به همين منظور ما به اين فکر افتاديم تا با راه اندازي پروژه استعدادهاي موسيقي، هنرمندان مستعد اين عرصه را کشف و پشتيباني هاي لازم را از آنها انجام دهيم. در همين راستا چندي پيش سامان امامي نوازنده گروه آريان، حامد همايون را به عنوان يکي از اين استعدادها به من معرفي کرد و من با اين هدف که او داراي پتانسيل هاي عالي است تلاش کردم تا از يک راه درست، وي را به جامعه مخاطبان معرفي کنم.

حامد همايون در نيمه دوم سال گذشته به ما معرفي شد و ما تلاش کرديم با برنامه ريزي روي موضوع مهمي چون تزريق نشاط به جامعه، فضاي موسيقايي آثار او را به جلو هدايت کنيموي افزود: حامد همايون در نيمه دوم سال گذشته به ما معرفي شد و ما تلاش کرديم با برنامه ريزي روي موضوع مهمي چون تزريق نشاط به جامعه، فضاي موسيقايي آثار او را به جلو هدايت کنيم. امروزه در اغلب آثار موسيقايي غم زياد شده و اين از همان ابتدا که براي معرفي حامد همايون برنامه داشتيم مدنظرمان بود تا اين خواننده براي ترويج فرمول نشاط تلاش کند.

رجب پور ادامه داد: البته آنچه ما براي معرفي رسمي حامد همايون برنامه ريزي کرده بوديم براي ابتداي سال ۹۶ بود اما سرعت محبوبيت حامد ميان مخاطبان و همچنين لطف مردم از ابتداي نيمه دوم سال جاري که باعث شد او به استانداردهاي ما نزديک شود ماجرا را طوري پيش برد که تصميم گرفتيم فرمت معرفي را تغيير داده و آن را به هفته هاي اخير انتقال دهيم. به هر صورت خوشحاليم که در اين زمينه به نتايج خوبي رسيديم و اين موضوع که کمتر از چهار ساعت بليت چهار نوبت جشنواره به فروش رسيده نشان دهنده اين نکته بوده که برنامه ما به درستي انجام گرفته است.

وي با تقدير از سهيل حسيني ترانه سراي آثار حامد همايون نيز گفت: خوشبختانه سهيل حسيني با بيان جديد در قالب واژه هاي ارزشمند شاعران کهن ايران گونه اي از ترانه سرايي را در موسيقي پاپ ما وارد کرده که در عمقش مي توان کلام ايران کهن را مشاهده کرد و اين تفاوت هاست که توانسته حامد همايون را به يک سوپراستار تبديل کند که اميدواريم اين محبوبيت استمرار داشته باشد. البته سامان امامي با تنظيم هاي مدرن، زيبا و استفاه از ابزارهاي موسيقي ايراني که سال هاست در جامعه ما گم شده در رسيدن به هدف کمک قابل توجهي به ما کرده است. براي من خيلي جالب است که روز اول که قرار بود حامد همايون تبديل به يک خواننده محبوب شود او با چشمان گرد به ما نگاه مي کرد اما حالا زمان آن فرا رسيده که براي او آرزوهاي خوبي داشته باشيم. هدف ما رسيدن به يک موسيقي سلامت است اما از آنهايي که آهنگ هاي حامد را دانلود مي کنند مي خواهيم حداقل يک سي دي آلبوم او را تهيه کنند.

حامد همايون هم در اين نشست رسانه اي گفت: وقتي آقاي رجب پور اين حرف ها را مي زد تمام آنچه براي من اتفاق افتاده مانند يک رويا در ذهنم گذشت، به همين جهت از خداي مهربان و مردم عزيز بسيار متشکرم که باعث ايجاد چنين فضايي شدند.

وي ادامه داد: بنده وقتي در شيراز زندگي مي کردم رفاقت چندين ساله اي با سهيل حسيني عزيز داشتم و در آن دوران بود که با هم کارهايي را انجام مي داديم و خوشبختانه طي يک اتفاق تصادفي با سامان امامي آشنا شديم. او هم به ما گفت تا کارهايي را به صورت مشترک انجام دهيم و وقتي يک جمله اي را که تا ابد ميان ما به عنوان يک راز باقي خواهد ماند، به من گفت پيشنهاد داد تا به تهران بياييم و با محسن رجب پور صحبت کنيم و اين جمله آنقدر به دلم نشست که تمام علاقه و کارم را در شيراز کنار گذاشتم و به تهران آمدم.

همايون افزود: وقتي به ملاقات آقاي رجب پور آمديم او با يک خودکار سبز در پنج صفحه براي من نسخه اي نوشت و گفت تو با اين نسخه مي تواني موفق باشي. من به همراه سامان و سهيل دفتر را ترک کرده و دو هفته بعد به دفتر آقاي رجب پور بازگشتيم و ماجرا به سمتي هدايت شد که امروز در خدمت شما عزيزان هستم. من بر اين باورم که حامد همايون يک نفر نيست بلکه بسياري از افراد طي ماه هاي اخير کنار ما حضور داشتند و براي ايجاد چنين اتفاقي همراهي شايسته اي داشتند.

سامان امامي تنظيم کننده آثار حامد همايون در ادامه صحبت هاي حامد همايون بيان کرد: وقتي با محسن رجب پور پيرامون خوبي هاي حامد همايون صحبت کردم او به من گفت که خوب گفتن تو با خوب گفتن من متفاوت است اما گويا نسخه ۵ صفحه اي وي کار خودش را انجام داده بود و خوب به خاطر دارم که حامد همايون دو روز با من هيچ تماسي نداشت تا اينکه با دست پر به دفتر آقاي رجب پور آمد و من او را با يک ديد جديد مشاهده کردم که حالا نه تنها سفير مبارزه با سرطان است بلکه مي تواند سفير خوشحالي مردم ايران نيز باشد.

سهيل حسيني ترانه سراي آلبوم «دوباره عشق» نيز در اين نشست گفت: بسيار خدا را شاکرم که اين اتفاقات براي حامد همايون افتاد و اميدوارم ملت ايران با اين کارها شاد باشند.

محسن رجب پور هم بعد از پايان اين بخش از نشست رسانه اي با اشاره به فعاليت هاي موسسه ترانه شرقي در امور خيريه توضيح داد: من طي فرآيند کاري خودم همواره به اين موضوع اعتقاد داشتم که ۱۰ درصد درآمد خودم را به امور خيريه بدهم و زماني که با بيمارستان محک آشنا شدم تمام تلاش خودم را انجام دادم تا در امور خيريه مرتبط با اين موسسه فعاليت هايي را انجام دهم. به همين جهت امروز در حضور شما عزيزان نه به خاطر نمايش بلکه به جهت نشان دادن همکاري خودم با اين موسسه، چک اعطايي ستاد برگزاري سي و دومين جشنواره موسيقي فجر را بابت دستمزد اولين اجراي حامد همايون در جشنواره به نماينده موسسه محک اهدا خواهم کرد و اميدوارم دوستان همکار من هم به موضوع اختصاص ۱۰ درصد از درآمدهاي خود به امور خيريه تلاش کنند.

وي افزود: از امروز به مناسبت هفته سرطان همکاري هاي حامد همايون به عنوان سفير مبارزه با سرطان در سراسر کشور آغاز خواهد شد و خوشبختانه طبق اقدامات انجام شده ما کنسرت ديگري را در روز چهارم بهمن ماه در مرکز همايش هاي برج ميلاد برگزار مي کنيم و طبق برنامه ريزي هاي انجام گرفته از همين امروز بليت فروشي اين برنامه نيز آغاز مي شود و اين حس بسيار خوبي است که با همکاري دفتر آموزش و ارتقاي سلامت وزارت بهداشت براي معنا کردن انسان دوستي توسط حامد همايون قدم هايي را برمي داريم البته بلافاصله بعد از کنسرت هاي جشنواره غير از برنامه اي که براي روز چهارم بهمن به آن اشاره کردم کنسرت هايي در کيش، کرج، اهواز و شيراز برگزار خواهيم کرد ضمن اينکه از سال ۹۶ تور کنسرت هاي اروپايي حامد همايون در کشورهاي انگلستان، هلند، آلمان، سوئد و اتريش برگزار خواهد شد.

آگاه باشيد که حامد همايون اولين نفر از برنامه هاي استعدادهاي موسيقي ايران است و ما از سال ۹۶ يک استعداد متفاوت در موسيقي ايراني و يک استعداد بسيار متفاوت در موسيقي تلفيقي خواهيم داشتاين تهيه کننده آثار موسيقايي پاپ در بخش ديگري از اين نشست خبري با بيان اينکه به هيچ عنوان دنبال درآمدزايي اقتصادي از فعاليت هاي موسيقايي خود نيست، تصريح کرد: هدف ما براي راه اندازي پروژه استعدادهاي موسيقي ايران توليد برنامه هاي تلويزيوني سرگرم کننده و نگاه صرف اقتصادي نيست. ما به محتوا فکر مي کنيم کما اينکه شما آگاه باشيد که حامد همايون اولين نفر از برنامه هاي استعدادهاي موسيقي ايران است و ما از سال ۹۶ يک استعداد متفاوت در موسيقي ايراني و يک استعداد بسيار متفاوت در موسيقي تلفيقي خواهيم داشت.

وي در پاسخ به خبرنگار مهر درباره حاشيه ها و اظهارنظرهاي متفاوتي که از شيوه تهيه کنندگي او در همکاري با خوانندگان مطرح موسيقي بيان مي شود، تصريح کرد: اتفاقا به نکته بسيار خوبي اشاره کرديد که لازم است در اين نشست خبري به آن اشاره اي داشته باشم اول اينکه شما بدانيد من يک تاجر خوب هستم و عليرغم تمام اظهار نظرات متناقضي که در اين ميان مطرح مي شود بايد بگويم اتفاقا من به شغل تهيه کنندگي به عنوان يک تجارت نگاه مي کنم و بر اين باورم که کار ما تجاري است اما با اين تفاوت که خروجي آن يک محصول فرهنگي-هنري است.

حامد همايون نيز در ادامه اظهارات رجب پور گفت: از روز اولي که کار با محسن رجب پور را آغاز کردم مبنا را بر اين گذاشتيم تا با همديگر صداقت داشته باشيم حتي براي حضور در اين نشست خبري نيز هيچ هماهنگي با هم نداشتم که چه بگوييم و چه نگوييم. من از همين جا اعلام مي کنم آنچه که در قرارداد بنده با کمپاني ترانه شرقي ديده شده ۱۰ برابر بيشتر بوده چرا که ما مي دانيم چنين فعاليت هايي در درآمدهاي اقتصادي آقاي رجب پور تاثيري ندارد. بنده تاکيد مي کنم تا همين الان هر چه خواستم فراهم شده و ايشان هر روز به بهانه هاي مختلف پشتيباني هاي لازم را انجام مي دهد. بنابراين من هر گونه عنوان استعمار يا استثمار توسط اين تهيه کننده را تکذيب مي کنم و اميدوارم ۱۰ سال بعد بتوانم با قدرت بيشتر اين حرف را دوباره بزنم.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.