تبلیغات

گسترش تحقيقات آلايندگي فرانسه به ساير خودروسازان

گسترش تحقيقات آلايندگي فرانسه به ساير خودروسازان

دنياي اقتصاد/ تحقيقات قضايي درباره تست آلايندگي ديزلي در فرانسه ممکن است علاوه بر رنو، شامل همه خودروسازان شود.
وزير محيط زيست فرانسه اعلام کرد آزمايش‌ها نشان داده‌اند ساير خودروسازان هم از سطح مجاز آلايندگي فراتر رفته‌اند.

ارزش سهام رنو پس از اينکه يک منبع آگاه در دفتر دادستاني پاريس اعلام کرد تحقيقاتي درباره احتمال تقلب اين خودروساز در تستهاي آلايندگي در جريان است، بيش از چهار درصد سقوط کرد.
اقرار فولکس واگن به مجهز بودن خودروهاي ديزلي اين شرکت به نرم افزاري براي دور زدن مقررات آلايندگي، مسئله آلايندگي اکسيد نيتروژن خودروهاي ديزلي که براي سلامت تهديدکننده به شمار مي‌رود را مورد توجه عمومي قرار داد.

سگولن رويال، وزير محيط زيست فرانسه در مصاحبه با هفته نامه "ژورنال دو ديمانش" عنوان کرد مواردي در خودروهاي رنو مشاهده شده و کنترل آلايندگي آنها فراتر از استانداردهاي مجاز بوده است. اين مسئله تا حدودي در خودروهاي ساير خودروسازان هم مشاهده مي شود، بنابراين ممکن است تحقيقات ديگري انجام گيرد. وي در ادامه خاطرنشان کرد: اين مسئله قضايي بوده و من در آن دخالت نمي کنم.
در اين بين، رنو اعلام کرد همه قوانين مربوط به آلايندگي را رعايت کرده است و خودروهايش نرم افزار غيرقانوني براي تقلب در استانداردهاي آلايندگي ندارند.

علاوه بر فولکس واگن، رنو تنها خودروسازي است که در خصوص نقض احتمالي مقررات آلايندگي در فرانسه هدف تحقيقات قرار گرفته است.
وزير محيط زيست فرانسه گفت: هيچ دليلي وجود ندارد که تصور کنم رنو مانند فولکس واگن تقلب کرده است.
بر اساس گزارش رويترز، فولکس واگن هفته گذشته موافقت کرد براي فيصله دادن به تحقيقات رگولاتورها در آمريکا، ۴.۳ ميليارد دلار جريمه پرداخت کند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: دنياي اقتصاد

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.