تبلیغات

ترين ها/ بزرگترين مار جهان که دويست و پنجاه و هفت نفر را خورده بود، کشته شد!

ترين ها/ بزرگترين مار جهان که دويست و پنجاه و هفت نفر را خورده بود، کشته شد!

رکنا/ بزرگترين مار جهان بنام آناکوندا بطول 134 فوت و 2067کيلوگرم در جنگل آمازون آفريقا توسط گروه Africa's Royal British commandos کشته شد، اين مار 257 انسان و 2325 حيوان را خورده بود.
آناکونداي سبز نام سنگين ترين و بزرگترين گونه مار بوده و دومين مار دراز بعد از پيتون به شمار مي رود، در ادامه تعدادي از عکس هاي اين حيوان عظيم الجثه را مي بينيد.
يکي از اعضاي خانواده بوآ، آناکونداي سبز آمريکاي جنوبي، صدهاي کيلوگرم وزن داشته و به عنوان غول پيکرترين مار در جهان شناخته شده است. مار پيتون شايد طولي بيشتر از آناکونداي سبز داشته باشد اما قطر زياد بدن آناکوندا وزن اين مار را دو برابر وزن مارهاي پيتون ساخته است.به گزارش فرارو به نقل از نشنال جئوگرافيک، آناکونداي سبز مي تواند تا طول 8.8 متري و وزن 227 کيلوگرمي رشد کند و شعاع بدن اين جاندار گاه به 30 سانتيمتر نيز مي رسد. آناکونداهاي ماده معمولا بزرگتر از نرها هستند و ديگر انواع اين گونه از مارها معمولا به رنگهاي زرد با لکه هاي تيره ديده مي شوند. به گفته محققان اين مار در جنگلهاي گرمسيري آمازون و در محيطهاي مرطوب مانند مردابها زندگي مي کند.
ابعاد عظيم بدن اين مارها به واسطه تغذيه از خوکها، آهوها، پرنده ها، لاک پشت ها، جوندگان، سوسمارها و حتي پلنگها رشد کرده و بزرگتر مي شود. اين مار غير سمي است اما با کمک گرفتن از ماهيچه هاي قدرتمندي که در بدن دارد شکار را خفه کرده و کل بدن شکار را يکجا مي بلعد و پس از آن براي هفته ها و گاه ماه ها بدون غذا به زندگي خود ادامه مي دهند. آناکونداهاي ماده در هر بار تخم گذاري دهها آناکونداي ديگر به وجود آورده که طول هر يک از اين مارهاي نوزاد 60 سانتيمتر است. آناکوندا از بدو تولد قدرت شنا و شکار کردن دارد و طول عمر اين جاندار در حدود 10 سال تخمين زده شده است.
براي ورود به کانال تلگرام ما کليک کنيد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع:

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.