تبلیغات

قاتل فراری در کمتر از 3ساعت دستگیر شد

جامعه > حوادث - اعتماد نوشت:در ساعت‌های اولیه صبح روز یکشنبه شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی تماس گرفتند و گفتند که افرادی ناشناس در یکی از روستاهای این شهرستان با هم درگیر شدند.

 اين درگيري منجر به مجروح شدن جواني ٢٠ ساله به نام پژمان شده بود. ماموران بلافاصله به محل درگيري رسيدند و مصدوم را به يكي از بيمارستان‌هاي قائمشهر منتقل كردند. اما متاسفانه تلاش پزشكان براي نجات جان مصدوم كه از ناحيه كتف با ضربه چاقو مجروح شده بود، موثر واقع نشد و او به علت شدت جراحت وارده جان باخت.

فرمانده انتظامي قائمشهر گفت: ماموران در همان ساعت‌هاي اوليه موفق شدند هشت نفر از عاملان اين درگيري را شناسايي و دستگير كنند. به گفته سرهنگ طبري، ماموران در بازجويي از متهمان به ارتكاب اين جنايت توسط فردي به نام «شاهين» دست‌يافته و تلاش‌هاي گسترده‌اي را براي شناسايي محل اختفا و دستگيري وي آغاز كردند. همچنين در كمتر از سه ساعت قاتل كه در يكي از تالارهاي پذيرايي اين شهرستان مخفي شده بود، شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه دستگير شد.

فرمانده انتظامي شهرستان قائمشهر در ادامه گفت: متهم در بازجويي‌ها علت ارتكاب به اين جنايت را مشاجره لفظي و درگيري‌هاي قبلي خود با مقتول عنوان كرد. متهم و دو نفر از افرادي كه در ارتكاب اين جنايت با وي همكاري كرده بودند، پس از تشكيل پرونده به مرجع قضايي معرفي و تحقيقات پليس در اين زمينه همچنان ادامه دارد.
17302

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار